Felvételi időpontja a 2019/20. tanévre

Hangszer:

Szeretettel várunk minden zenélni vágyó, lelkes gyermeket és fiatalt 2019. május 10-én ( pénteken ) és 2019. június 11-én ( kedden )
14 és 18 óra között a Rácz Aladár Zeneiskola központi épületében szervezendő felvételi meghallgatásra.
A felvételi alkalmával kollégáink a gyerekek hallásán, ritmusérzékén és motivációin kívül vizsgálják az adott hangszer tanulásához szükséges fizikai alkalmasságot.

( pl.: fúvós hangszereknél a fogazatot…)
Azoknak a kisgyermekeknek, akik első,-vagy második osztályosként már szívesen járnának zeneiskolába de hangszert még nem szeretnének, -vagy nem tudnak választani, azoknak lehetőségük van zenei előképző foglalkozásra járni heti 1 x 90 vagy 2 x 45 percben.
Sikeres felvételi vizsga esetén a növendékek szolfézs,- és hangszeres foglalkozásai a Zeneiskola központi épületén kívül 7 kerületi általános iskolában elérhetőek!

Grafika:

Grafika és Festészet Tanszak

CSAK Június 11 (Kedd)
14:00 18:00-ig
3 Grafikai munkát hozzanak magukkal.

Kérjük a felvételire hozzák magukkal a regisztrációs lapot melyet megtalálhatnak a következő linken:

Regisztrációs lap 2019/2020