Babamuzsika a Rácz Aladár Zeneiskolában

A foglalkozások kifejezetten az otthon lévő, de még közösségben nem járó gyermekeknek szólnak. A szülő/nagyszülő aktív jelenlétével folyik a játék, a zenélés. A játékok zömében a magyar népi mondókák és dalos játékok közül valók, amiket különféle hangszerek kísérnek, citera, furulyák, tekerőlant, gitár, zongora.
A tenyérsimogatók, ujjkiszámolók, lovagoltatók , höcögtetők, hintáztatók mellett egyszerű körjátékokat játszunk és népzenére táncolunk.
A foglalkozás változatos, örömteli programot nyújt a gyerekeknek és a szülőknek egyaránt. A részvétel lehet alkalmi vagy rendszeres, az egyes alkalmak éppen csak annyira épülnek egymásra hogy ne jöjjön zavarba az sem, aki csak „bepottyan” egy-egy alkalommal.
Bejelentkezés: 30/ 606 17 52  Bennő Katalin
Foglalkozás ideje:Csütörtökönként, 10 óra