2023. 05. 03-án került megrendezésre gitáros és csellós szakmai napunk.

A kurzust Roth Ede (gitártanár, címzetes főiskolai docens) tartotta, melyen több gitár és cselló tanszakos növendékünk is aktívan részt vett. Vendégelőadónk Kovács Tihamér, a Szent István Egyetem gitár- és zenetanár szakos hallgatója volt.

Szervező: Baaken Peter Josef

2022. 11. 25-én került megrendezésre ‘Betekintés a régizene világába’ programunk.

Az előadást Balogh Vera (barokkfuvola-művész, Zeneakadémiai tanár és az Orfeo Zenekar tagja) tartotta, melyen több fúvós tanszakos növendékünk is aktívan részt vett.

Zongorán és csembalón kísért: Gedai Ágoston

Szervező: Gedai Eszter

2022. november 24-én került megrendezésre Zongoraműhely programunk.

Zoltner Rudolf hangszerész és zongoraszakértő, a Liszt Ferenc Zongoraszalon vezetője interaktív szakmai előadást tartott iskolánkban zongora tanszakos tanáraink, majd iskolánk tanulói és minden érdeklődő számára. Az előadáson a résztvevők megismerhették a zongorák felépítését és működését.

Szervező: Gárdos Éva

Június 19-23 között megrendezésre került a Harmónia Zenei Tábor Tomhauser Noémi, Székely Hajnalka és Kontra Bence (volt növendék) szervezésében. Június 24-én a táborban tanult zenei anyagot a résztvevők előadták a Jókai Rendelő Semmelweis napi ünnepségén az egészségügyi dolgozóknak.

Az ünnepségen részt vett Kovács Péter polgármester úr és Ács Anikó alpolgármester asszony.

Az Országos Tuka Zsigmond Citeraversenyen Kassai Rita és Mészáros Nóra citerajátékával arany minősítést kapott.

Június 1-én A 3. Országos Népzeneoktatás Ünnepén az Óbudai főtéren kapták meg a díjat, ahol citeráztak is.

A fúvós tanszak szakmai napot tartott 2018. november 8-án. Vendégünk volt Bánfi Balázs, a Budapesti POK tantárgygondozó szaktanácsadója, a Magyar Furulyás Alapítvány kuratóriumának elnöke.