Jelentkezés a Rácz Aladár Zeneiskolába 2020/2021

Jelentkezési határidő meghosszabítása szolfézs előképzőre

Tisztelt Szülők!

 

Tájékoztatjuk a szülőket, hogy a jelentkezést szolfézs előképzőbe meghosszabítottuk. Tisztelettel kérjük, amennyiben szeretné, hogy gyermeke zeneiskolánkba járjon szolfézs előképzőbe a 2020/2021. tanévre, kérem a mellékelt jelentkezési lapot maradéktalanul kitölteni, és azt szkennelve küldje el 2020. május 28-ig az info@razeneiskola.hu e-mail címre. Amennyiben nincs lehetősége szkennelésre, kérem személyesen letenni a kitöltött jelentkezési lapot a zeneiskola portáján munkanapokon 12 és 16 óra között. Felhívjuk a figyelmet, hogy a jelentkezési lapot kizárólag szolfézs előképzőbe fogadjuk el.

 

 

Várjuk minden zene iránt érdeklődő gyermek jelentkezését zeneiskolánkba!

 

Budapest, 2020. május 19.

Zólyomi Árpád Balázs  s.k

Intézményvezető