2019/20-as Tanév Karácsonyi Hangversenyek

December 2. Hétfő – 15:00 – Jász Andris (szaxofon)

December 2. Hétfő – 17:00 – Tomhauser Noémi (gordonka)

December 4.  Szerda – 16:00 – Weisz József (hegedű)

December 4. Szerda – 17:30 – Tóthné Horváth Alexandra (gordonka)

December 10. Kedd – 18:30 – Sipos Marianna (magánének)

December 11. Szerda – 18:00 – Ghéczy László (gordonka)

December 12. Csütörtök – 15:00 – Do Nhu Phuong Hong (zongora)

December 12. Csütörtök- 17:00 – Duliskovich Dorottya (zongora)

December 13. Péntek  – 14:30 – Somogyi Bianka (oboa)

December 13. Péntek – 18:00 – Krajcsik István (harsona, furulya), Román Károly (trombita)

December 14. Szombat – 17:00 – Maglóczki Istvánné Éva (gitár)

December 14. Szombat – 19:00 – Streicher Zoltánné Térey Gabriella (fagott)

December 16. Hétfő – 14:30 – Farkas László (hegedű)

December 16. Hétfő – 18:00 – Mohácsi Vilmos(cimbalom)

December 17. Kedd – 17:30 – Molnár Marica (magánének)

December 17. Kedd – 15:00 – Horváthné Kerekes Andrea (hegedű) Gárdos Éva (zongora)

December 19. Csütörtök  – 18:00 – Sipeky Anna (zongora)

December 20. Péntek – 15:30 – Földesi András (fagott)

December 20. Péntek – 18:00 – Takáts Márton (zongora), Vass István (zongora)

2019/20-as Tanév Tanszaki Koncertek

Január 7. Kedd – 17:00 – György Ákos (jazz-zongora)

Január 8. Szerda – 18:00 – Máté László (klarinét, furulya) Venter Dániel (klarinét)

Január 9. Csütörtök – 16:00 – Vályi Nagy Tamásné Viktória (fuvola, furulya)

Január 10. Péntek – 15:00 – Ódor Veronika (hegedű)

Január 10. Péntek – 18:00 – Samu Éva (fuvola)

Január 13. Hétfő – 17:00 – Mészáros Zsófia (szaxofon)

Január 13. Hétfő – 18:00 – Dr. Esztergominé Bennő Katalin (népzene)

Január 14. Kedd – 15:00 – Horváth Zoltán (ütő), Maglóczki Dániel (ütő)

Január 15. Szerda – 14:00 – Kerek Norbert (zongora)

Január 15. Szerda – 17:30 – Király Györgyi (népzene)

Január 16. Csütörtök – 15:00 – Seres Tamás (hegedű)

Január 16. Csütörtök – 18:00 – Baaken Peter Jozsef (gitár)

Január 17. Péntek – 15:30 – Sári Szabolcs (trombita)

Január 17. Péntek – 18:00 – Miczinger Ilona (zongora)

Január 20. Hétfő – 16:00 – Csuhaj-Barna Rebeka (fuvola)

Január 20. Hétfő – 18:00 – Eisenbacher Zoltán (oboa, furulya)

Január 21. Kedd – 15:00 – Rafaili Kiti (zongora)

Január 21. Kedd – 18:00 – Kaló Katalin (fuvola)

Január 22. Szerda – 15:00 – Oláh László (gitár)

Január 22. Szerda – 18:00 – Kovács Zsolt (kürt, furulya)

Január 23. Csütörtök – 15:00 – Görög-Hegyi Szilvia (hegedű)

Január 23. Csütörtök – 17:00 – Bornemissza Larisza (zongora)

Január 24. Péntek – 12:00 – Heigl László (nagybőgő)

Január 24. Péntek – 17:00 – Gedai Eszter (fuvola)