04E8AD8B-3A0A-4B5E-90C1-D6F9BD63E4D4

Csuhaj-Barna Rebeka a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem fuvolaművész mesterszakán diplomázott Sebők Erika osztályában 2016-ban, majd 2017-ben művésztanári diplomáját is itt szerezte.
Szólistaként 2015-ben tagja volt a Zeneakadémia háromfős delegációjának Lisszabonban, ahol több koncertet is adott.

Rendszeresen lép fel zenekari művészként Magyarország élvonalbeli szimfonikus zenekaraiban itthon és külföldön is.
Többek között a lipcsei Gewandhausban, a zürichi Tonhalléban, az avignoni Operaházban, a Papp László Budapest Sportarénában, Lecce, Otranto és Ortona Operaházaiban, Prága, Brno, Pozsony, Pardubice Sportarénáiban, a zágrebi Lisinski Hall-ban, a Graz Musikverein-ban, Zeneakadémia Nagytermében, a Művészetek Palotájában, a Vigadóban, a Budapest Music Centerben, a Magyar Rádióban is koncertezett már szimfonikus zenekarok és kamara formációk tagjaként.

2015 óta a Rácz Aladár Zeneiskola tanára.