2023/2024. tanév
2024. február 7. - XI. Országos Rácz Aladár Cimbalomverseny
Csík Sándor
megosztott I. helyezést ért el első korcsoportban,
Bolgár András
III. helyezést ért el második korcsoportban,
Szabó András Levente
I. helyezést ért el második korcsoportban
és Zsűri különdíjban részesült,
Pálvölgyi Kristóf
I. helyezést ért el harmadik korcsoportban,
Pálvölgyi Kristóf és Szabó András Levente
I. helyezést ért el harmadik korcsoportban, kamara kategóriában
Zhu Luana
különdíjban részesült a legjobb kortárs mű előadásáért második korcsoportban,
Dezső Benedek Péter
különdíjban részesült a legjobb Debussy előadásáért.
Mohácsi Vilmos
Gárdos Éva
Zongorakísérő: Gárdos Éva
2024. január 30-31. - I. Zeneiskolai Rézfúvós Fesztivál Sztán István emlékére
Vinti Olivia
ARANY minősítést ért el,
Tóth Boldizsár Lázár
EZÜST minősítést ért el,
Sári Szabolcs
Gárdos Éva
Zongorakísérő: Gárdos Éva
2023. december 8-9. - V. Országos Jazz-Zenei Verseny
A
Monday Feeling Zenekar
III. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Jász András
2023. november - Országos Szent Márton Képzőművészeti Verseny
Kumor Sándor
II. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Árva Gabriella
2023. november 24-26. - XVII. ORSZÁGOS FRISS ANTAL GORDONKAVERSENY területi válogató, Budapest
Vadász Attila
továbbjutott az országos döntőbe.
Felkészítő tanár: Tomhauser Noémi
Zongorakísérő: Ágoston Géza
2023. november 20 - VIII. Danubia Talents Nemzetközi Zenei Verseny
2023. november 16-18. - XXII. Kodály Zoltán Nemzetközi Hegedűverseny, Galánta
2023. október 14-15. - Őszi MondoCon 2023
Őszi MondoCon 2023 helyben rajzolós versenyén ‘A zene’ témában
Papp-Dányi Szófia
Különdíjban részesült.
Felkészítő tanár: Árva Gabriella
2022/2023. tanév
2023. április 26. - VI. Abonyi Országos Trombita- és Rézfúvós Kamarazenei Verseny
Vinti Olivia
Tóth Boldizsár Lázár
Végh Zétény
Szender Ignác Lőrinc
Sári Szabolcs
Zongorakísérő: Ágoston Géza
2023. április 22. - Petőfi 200 Kertvárosi Helytörténeti és Emlékezet Központ rajzpályázata
Nagy Csenge
1. HELYEZÉST ért el 11-12 évesek kategóriájában.
Puskás Olívia
2. HELYEZÉST ért el 7-8 évesek kategóriájában.
Fodor Lili Anna
2. HELYEZÉST ért el 11-12 évesek kategóriájában.
3. HELYEZÉST ért el 13-16 évesek kategóriájában.
Felkészítő tanár: Árva Gabriella
2023. április 3-5. - IX. Banda Ede Regionális Csellófesztivál
Vadász Attila
Ambrus Bálint
Vinti Alina
Kis Anna Jázmin
Máté Petra
Tárnok Krisztián
Tóth Zsuzsanna
Felkészítő tanár: Tomhauser Noémi
Zongorakísérő: Gárdos Éva
Ruzsics Janka
Felkészítő tanár: Tóthné Horváth Alexandra
Zongorakísérő: Dr. Tóth-Takáts Judit
2023. március 30. - XXII. Országos Rajeczky Benjamin gregorián- és népdalének-, népi hangszeres verseny
Vámos Kincső
Felkészítő tanár: Király Györgyi
2023. március 23-25. - VI. Budapesti Zeneiskolai Gitárfesztivál
Anschau Anna
Tenke Nándor
Molnár Bálint
Szabó Tímea
Csordás Dániel
Horváth Ákos
Szőke Emma
Oláh László
2023. február 25. - "Tiszán innen, Dunán túl" országos népdaléneklési verseny fővárosi fordulója
Jäckl Fruzsina
2023. február 24. - VIII. Bántai Vilmos Fuvolafesztivál és Verseny
Mini korcsoport:
Kárpáti Noémi
BRONZ minősítés
Felkészítő tanár: Gedai Eszter
Zongorakísérő: Gedai Ágoston
Seemann Lilla
EZÜST minősítés
Felkészítő tanár: Samu Éva
Zongorakísérő: Hajnóczky Bence
Seres Julianna
BRONZ minősítés
Felkészítő tanár: Gedai Eszter
Zongorakísérő: Gedai Ágoston
II. korcsoport:
Mészáros Mimi
BRONZ minősítés
Felkészítő tanár: Samu Éva
Zongorakísérő: Hajnóczky Bence
IV. korcsoport
Hoffer Hunor
BRONZ minősítés
Felkészítő tanár: Kissné Berta Mónika
Felkészítő tanár: Dr. Tóth- Takáts Judit
VI. korcsoport
Mann Enikő Anna
BRONZ minősítés
Felkészítő tanár: Gedai Eszter
Zongorakísérő: Gedai Ágoston
Nagyházi Anna
EZÜST minősítés
Felkészítő tanár: Kaló Katalin
Zongorakísérő: Gedai Ágoston
2023. február 20. - III. Nemzetközi "Zongoramesék" Zongoraverseny
Eppel Sára Laura
Hegyi Rozália Ajna
Oláh Kinga Petra
2023. január 25. - "Tiszán innen, Dunán túl" népdaléneklési verseny kerületi fordulója
Jäckl Fruzsina
Kossuth Veronika
Pipacsok népdalkör
Bíró Boglárka
Galambos Lili
Viola Trió
Fehér Nóra
Dr. Esztergominé Bennő Katalin
2022. december 9. - II. Budapesti Trombitás Fesztivál
Vinti Olivia
Végh Zétény
Tóth Boldizsár Lázár
Szender Ignác Lőrinc
Zongorakísérő: Ágoston Géza
2021 / 2022-es tanév
2022. május 16. - Fehér Galamb XIII. Országos Népzenei Verseny Közép-magyarországi regionális forduló, Rákoshegyi Bartók Zeneház
2022. március 31. - XXI. Országos Rajeczky Benjamin Népzenei Verseny
Vámos Kincső
2022. március 10-11. - IV. Budapesti Járdányi Pál Szolfézs- és Népdaléneklési verseny
Tollár Botond Zsombor
Tóth Zsuzsanna
2021. november 13. - Kálmán Lajos Ifjúsági Népzenei Találkozó
Vámos Kincső
ARANY fokozatot ért el.
A Magyar Kórusok, Zenekarok és Népzenei Együttesek Szövetsége (KÓTA) Aranypáva Népzenei Térségi és Országos Minősítő rendszerében, térségi szintű minősítőn Kincső felkészítő tanára: Király Györgyi KIVÁLÓ fokozatot ért el.
2020 / 2021-es tanév
Gratulálunk a sikerekhez
2019/20 tanév
2020.03.4-8 - V. Zenevarázslat Nemzetközi Négykezes Zongoraverseny Kaposvár
2020.02.28 - Magyar Kórusok Zenekarok és Népzenei Együttesek Szövetsége KÓTA – Aranypacsirta Országos Minősítő Verseny
Pipacsok Trió – EZÜST
Ciobanu Gabriella, Jackl Fruzsina, Galambos Lili
Kassai Rita – KIEMELT ARANY (Aranypáva Díj)
Ördögborda Citeraegyüttes – EZÜST
Papp Máté, Nagy Kristóf, Schuszterl Csaba
Dr. Esztergominé Bennő Katalin tanári elismerő oklevelet kapott a felkészítő munkájáért.
2020.02.19 - IX. Országos Népzenei Verseny budapesti válogatója
Barki Zsófia szólóének kategóriában,
Csipkefa Citeraegyüttes / Egri Zsófia, Fényi Zsuzsanna, Vámos Kincső/ hangszeres együttes kategóriában továbbjutott a Szentesen megrendezendő országos döntőbe.
2020.01.31 - KÓTA Népdaléneklési, és Népzenei Minősítő Verseny
Eredmények: (3 fokozat: megfelelt, dicséret, kiváló)
Kassai Rita – KIVÁLÓ
Ciobanu Gabriella – KIVÁLÓ
Galambos Lili – KIVÁLÓ
Jackl Fruzsina – KIVÁLÓ
Nagy Kristóf – DICSÉRET
Papp Máté – DICSÉRET
Schüszterl Csaba – DICSÉRET
Felkészítő tanár: Dr. Esztergominé Bennő Katalin
2020.01.22-23 Tiszán innen, Dunán túl budapesti népzenei verseny
2019.10.26. - XVII. Budapest Csillagai Fesztivál
Kelemen Dániel ARANY
Felkészítő tanár: Sári Szabolcs
Zongorakísérő: Ágoston Géza
Szisz Tamás EZÜST
Felkészítő tanár: Sári Szabolcs
Zongorakísérő: Miczinger Ilona
Román Adrienn ARANY
Felkészítő tanár: Román Károly
Zongorakísérő: Takáts Márton
2019.11.14-15. - Kodály Zoltán Nemzetközi Hegedűverseny Galánta
Ambrus Adél EZÜST
Felkészítő tanár: Horváthné Kerekes Andrea
Zongorakísérő: Gárdos Éva
Csiha Zétény ARANY
Fejérvári Hunor EZÜST
Szisz Zalán II. helyezett – EZÜST
Felkészítő tanár: Weisz József
Zongorakísérő: Miczinger Ilona
2018/19 tanév
2019.05.31
-Országos Tuka Zsigmond Citeraverseny:
Kassai Rita és Mészáros Nóra – arany minősítés
Felkészítő tanár: Dr. Esztergominé Bennő Katalin
2019.05.24
-XI. Beliczay Gyula Nemzetközi Hegedű és Kamarazene Verseny
II. korcsoportban Patyi László és Gyenes Dóra (zongora) ezüst minősítést ért el.
III. korcsoportban Fekete – Kovács Máté és Gábriel Eszter ezüst minősítést ért el.
Felkészítő tanár: Horváthné Kerekes Andrea
Zongorakísérő: Gárdos Éva
2019.05.19
-Tiszán innen, Dunán túl országos népzenei verseny döntő:
Dúdoló Énekegyüttes: Kassai Rita, Kocsis Tünde, Rózsás Anita, Vámos Kincső –kiemelt arany minősítést értek el.
Barki Zsófia és Gudra Georgina (szóló népi ének) – arany minősítést értek el.
Vámos Kincső (szóló népi ének) – ezüst minősítést ért el.
Felkészítő tanár: Király Györgyi
2019.05.17
-Fehér Galamb országos népzenei verseny döntő:
Tátika citeraduó: Kassai Rita, Mészáros Nóra – arany minősítést értek el.
Ördögborda együttes: Kassai Rita, Mészáros Nóra, Nagy Szilvia, Rózsás Anita, Szőke Emese – arany minősítést értek el.
Felkészítő tanár: Dr. Esztergominé Bennő Katalin
Csipkefa citeraegyüttes: Egri Zsófia, Fényi Zsuzsanna, Vámos Kincső – kiemelt arany minősítést értek el.
Barki Zsófia (szóló népi ének) – kiemelt arany minősítést értek el.
Dúdoló Énekegyüttes: Gudra Georgina, Barki Zsófia, Vámos Kincső, Rózsás Anita – arany minősítést értek el.
Felkészítő tanár: Király Györgyi
2019.03.29
-XI. ORSZÁGOS BARTÓK BÉLA HEGEDŰ-DUO VERSENY VÁC
Fejérvári Hunor Bendegúz és Szisz Zalán Attila különdíjban részesültek.
Felkészítő tanár: Weisz József
2019.03.12
-III. Budapesti Járdányi Pál Szólfézs- és Népdaléneklési Versenyen
I. korcsoportban Truong Carolyn Kieu Trinh II. helyezést ért el,
IV. korcsportban Kozák-Sólyom Bónis szintén II. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Tóthné Csohány Éva
2019.03.06
-Tiszán innen, Dunán túl népdaléneklési verseny budapesti fordulóján a:
Dúdoló Énekegyüttes kiemelt arany fokozatot kapott csoport kategóriában.
Gudra Georgina, Barki Zsófia és Vámos Kincső kiemelt arany fokozatot nyert szólóban.
Kassa Rita és Kassa Anna aranyfokozatot kapott.
Felkészítő tanár: Király Györgyi
-X. Országos Czidra László Furulyaverseny budapesti területi válogatóján:
Madarász Csenge Bronz minősítést nyert.
Felkészítő tanár: Eisenbacher Zoltán
Zongorakísérő: Ágoston Géza
Bostyán Eszter Ágnes Bronz minősítést nyert.
Felkészítő tanár: Kovács Zsolt
Zongorakísérő: Dr. Tóth-Takáts Judit
VI. Nemzetközi Hegedű Fesztivál Törökszentmiklós:
Fejérvári Hunor Bendegúz dicséretben részesült.
Felkészítő tanár: Weisz József
Zongorakísérő: Miczinger Ilona
Budapest Főváros XVI. kerületi Önkormányzat képviselő testülete “Budapest Főváros XVI.
2019.02.25
Bostyán Eszter Ágnes az Országos Czidra László Furulyaverseny budapesti válogatóján bronz minősítést kapott.
Gratulálunk felkészítőtanárának Kovács Zsoltnak és növendékének, zongorakísérőjének Dr. Tóth Takáts Juditnak.
2019.02.21
-XV. Országos Zongora Verseny budapesti területi válogatóján Bronz minősítést ért el Sohajda László Márton
Felkészítő tanár: Takáts Márton
2019.02.18
-III. Budapesti Járdányi Pál Szolfézs-és Népdaléneklési Verseny elődöntőjéből minden induló zeneiskolai növendékünk továbbjutott a döntőbe.
Truong Carolyn Kieu Trinh 1. korcsoport
Molnár Eszter 3. korcsoport
Kozák- Sólyom Bónis 4. korcsoport
Felkészítő tanár: Tóthné Csohány Éva
2018.12.03.
-XIV. Országos Klarinétverseny budapesti területi válogatóján Rácz Brigitta bronz minősítést ért el.
Tanár: Máté László, Zongorakísérő: Gárdos Éva
-V. Országos Bihari János Hegedű, Gordonka és Vonós Kamarazenei Fesztivál, Abony
Gábriel Eszter és Fekete- Kovács Máté kamara kategóriában ezüst minősítést ért el.
Tanár: Horváthné Kerekes Andrea, Zongorakísérő: Gárdos Éva
-XIV. Országos Zeneiskolai Fagottverseny Budapesti és Pest Megyei válogató.
Gesztes Tamás Ezüst minősítést ért el és továbbjutott Sopronba, az országos döntőbe.
Felkészítő tanár: Streicher Zoltánné Térey Gabriella
Zongorakísérő: Ágoston Géza
2018.11.21.
Kodály Zoltán Nemzetközi Hegedűverseny
Galánta, 2018. november 15-17.
Eredmények:
Fejérvári Hunor Bendegúz ezüst
Szisz Zalán Attila ezüst
Tanáruk: Weisz József
Ősz- Farkas Mátyás ezüst
Tanár: Farkas László
Hegyi Dorottya bronz
Tanára: Horváthné Kerekes Andrea
A produkcióknál zongorán közreműködött: Miczinger Ilona tanárnő