Plakát jász andris

• 2019.03.08.

Babamuzsika a Rácz Aladár Zeneiskolában

03
    A foglalkozások kifejezetten az otthon lévő, de még közösségben nem járó gyermekeknek szólnak. A szülő/nagyszülő aktív jelenlétével folyik a játék, a zenélés. A játékok zömében a magyar népi mondókák és dalos játékok közül valók, amiket különféle hangszerek kísérnek, citera, furulyák, tekerőlant, gitár, zongora.A tenyérsimogatók, ujjkiszámolók, lovagoltatók , höcögtetők, hintáztatók mellett egyszerű körjátékokat játszunk és népzenére […]
  • 2019.02.21.

Ifjú Tehetség a népdalének területén.

Budapest Főváros XVI. kerületi Önkormányzat Képviselő testülete VARGA LAURÁNAK a népdalének területén elért eredményeinek figyelembevételével, a Magyar zeneművészet kategóriában a a „Budapest Főváros XVI. kerület Ifjú Tehetsége” címet adományozza.
  • 2019.02.21.

Kicsinyek koncertje

Szeretettel várunk mindenkit a 2019. február 25-én 17 órai kezdettel a Rácz Aladár Zeneiskola Hangversenyében tartandó Kicsinyek koncertjére. A belépés díjtalan.
  • 2019.02.20.
  • 2019.02.19.

II. félévi térítési díjak PÓTBEFIZETÉS ideje

Tisztelt Szülők! A II. félévi térítési díjak PÓTBEFIZETÉSI ideje: 2019. február 21. csütörtök 11:00-19:00 között az iskola titkárságán, a 206-os irodában. Kérjük Önöket, hogy a gördülékeny ügyintézés érdekében kis címletű vagy pontosan kiszámolt összegekkel érkezzenek. Köszönjük szépen! A pontos tandíjösszegekért kérem nyissák meg ezt a linket.
  • 2019.02.19.

Az Erzsébetligeti Színházban a pedagógus bálon átadásra került az év pedagógusa díj.

Szeretettel gratulálunk Király György tanárnőnek az Év Pedagógusa kitüntető címhez.

A 2. félvére várunk jelentkezőket Grafika és Festészet tanszakra.

A foglalkozások időpontjai: Hétfő 15.00-18.00 (116-os terem) Szerda 15.00-18.00 (fsz. 8-as terem)

Érdeklődni személyesen a tanárnőnél, illetve a következő telefonszámon: +3614032093.

A 2018-as Év Pedagógusa kitüntetést Király Györgyi, zeneiskolánk tanára kapta. Szívből Gratulálunk!!!!!

A zeneiskolánkban választható hangszerek:

Magánének tanszak

Népzene tanszak

Vonós tanszak

Írjon nekünk:

Weboldalunk folyamatos fejlesztés alatt áll.

Amennyiben bármilyen problémát, észrevételt tapasztal, kérem írjon a nexus@razeneiskola.hu címre.