Szülői/Orvosi Igazolás

Tisztelt Szülők!

Tisztelt Gondviselők!

Az elmúlt időszakban több olyan esetre is fény derült, miszerint a gyermekük az igazolást (akár szülői, akár orvosi) ugyan behozzák a főtárgy órára, de a szolfézs(illetve egyéb kötelezőtárgyi csoportos) órára már nem.

Nyomatékosan kérem, hogy a kötelező tárgyi órára is legyenek szívesek az igazolást(vagy annak másolatát) elhozni, ellenkező esetben a gyermeket haza kell küldenünk. Kérjük, minden esetben előre jelezzék a szaktanárnak, ha a gyermek nem tud megjelenni a zeneórán.

Az igazolást lehetőség van a Kréta rendszeren keresztül is elküldeni a főtárgy tanár mellett a szolfézs tanár részére(szkennelve), ebben az esetben nem kell felmutatni személyesen az igazolást, ugyanakkor kérjük, hogy a csoportos óra előtt legalább egy nappal szíveskedjenek elküldeni az igazolást a szolfézs tanár részére.

Tisztelettel: Zólyomi Árpád