Tájékoztatás – 2020.03.16.

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

A Kormány 1102/2020 (III.14.) határozata alapján (mely megtekinthető a Magyar Közlöny 2020. évi 42. számában digitálisan) tájékoztatok mindenkit, hogy 2020. március 16-tól határozatlan ideig iskolánkba tanulók nem léphetnek be.  (Telephelyek iskolájába sem)

Az oktatás nem áll le, hanem a vonatkozó kormányrendelet értelmében megváltozott formában, digitálisan folytatódik. Minden szülőt, hozzátartozót a hangszeres főtárgy tanár illetve a szolfézs tanár telefonon vagy emailben meg fog keresni és a digitális oktatás formájáról, mikéntjéről tájékoztatást fog adni.

Bízom benne, hogy a megváltozott oktatási környezetben is a gyermekek oktatása-nevelése zavartalan lesz, hiszen nevelési-oktatási célunk a 2011. évi CXC (Köznevelési) törvényben is szerepel, többek között a gyermek művészi érzékének fejlesztése és tehetségének kibontakoztatása.

Kérem tisztelettel a szülők, hozzátartozók segítségét, együttműködését annak érdekében, hogy a 2019/2020. tanévet gyermekeink tisztességgel be tudják fejezni.

Budapest, 2020.03.16.

Zólyomi Árpád Balázs

Intézményvezető