Koronavírus tájékoztatás

Tisztelt Szülők!

A koronavírus terjedésének megakadályozása, valamint a gyermek megfelelő ellátása érdekében kérjük, hogy amennyiben gyermekük egyéni, vagy csoportos utazás keretében Észak-Olaszországban, a hatósági ellenőrzéssel lezárt településeken tartózkodott, a fent említett terület elhagyását követő 14 napig a gyermek egészségi állapotát fokozott figyelemmel kísérjék. Amennyiben a gyermekük ez idő alatt belázasodna, hívják fel a háziorvost és a tőle kapott utasításokat kövessék.

Amennyiben felmerül a betegség előfordulása, a további teendőkről a háziorvos, illetve a területileg illetékes járási/kerületi népegészségügyi osztály dönt a teendőkről az aktuális eljárásrend szerint.

A lezárt települések listájáról a 06 80 277-455 vagy a 06 80 277-456 Zöld számon, illetve a Nemzeti Népegészségügyi Központ ( www.nnk.gov.hu) honlapján lehet tájékozódni.

Kérjük, hogy a betegség gyanújának tényéről az iskolát is szíveskedjenek értesíteni.

Üdvözlettel:

Zólyomi Árpád Balázs

intézményvezető