Házirend, beleegyező nyilatkozat, szülői nyilatkozat

Kedves Szülők!

1.  Azok a szülők, akik a tavalyi tanévben nem adtak le beleegyező nyilatkozatot, arról, hogy gyermekük szerepeltetését engedélyezik az iskola honlapján (pl. képek, versenyeredmények), azok megtehetik a főtárgy tanároknál lévő nyilatkozaton, 2019.október 15-ig.

2. Amennyiben a Rácz Aladár Zeneiskolán kívül más művészeti intézménybe is jár gyermekük (pl. Waldorf, vagy másutt is zenei képzésben vesz részt) a mellékelt szülői nyilatkozatot kell kitöltve leadni 2019.október 10-ig a zeneiskola  titkárságán,  megjelölve, hogy a 2019/2020. tanévben a díjfizetést, térítési vagy tandíjbefizetéssel teljesítik.

Melléklet: Nyilatkozat

3. A Házirendünk megtalálható  honlapunk dokumentumai  között az iskolai dokumentumok  fülben. Kérjük, szíveskedjenek  elolvasni és október 1-ig a főtárgy tanároknál aláírni a házirend elfogadását.

Köszönettel:  Iskolavezetőség