Budapest, XVI. kerületi Rácz Aladár Zene-
Tánc-, Képző - és Iparművészeti
Alapfokú Művészeti Iskola
1165 Budapest, Táncsics utca 7.
Tel: 407-2407, 403-2093

Főoldal | Híreink | Alapítványi hírek | Események | English | Deutsch
Iskolánk | A zene öröm | Felvételi | Tanszakok | Tanáraink | CD-ink | Zenekaraink | Szolgáltatásaink
Elérhetőségeink | Dokumentumok | Galéria | üzenőfal | Linkek | RAZ Stúdió
Felvételi eredmények 2017-18

Itt olvasható a 2017-18-as tanévre sikeres felvételi vizsgát tett növendékek névsora:)

Tisztelt Szülők, kedves leendő növendékek!

Szeretettel gratulálunk a sikeres felvételi eredményekhez és mindenkit várunk szeretettel iskolánkba!:)

A felvételt nyert növendékek számára a jövő tanév I. félévére a térítési,- és tandíjak befizetésére          június 26-án, 27-én és 28-án 11:00 és 19:00 óra között lesz lehetőség a Zeneiskola 206-os, 207-es és 211-es irodáiban.

( A térítési,- és tandíjtáblázat letölthető honlapunkról. )

A befizetést követően, a szeptember 4-én induló héten a főtárgytanárok felveszik a kapcsolatot növendékeikkel óramegbeszélés céljából.

A csoportos órák beosztása augusztus végétől megtekinthető lesz honlapunkon.

Mindenkinek szép nyarat és jó pihenést kíván az iskola Vezetősége!

 

Felvételt nyert növendékek:
 
Zongora:
 
Ambrus Adél
Bozsó-Andrássy Áron
Dózsa Lőrinc
Fésűs Ferenc
Hegyi Rozália Aina
Jenyik Vedran György
Kern Blanka
Lakatos Levente
Le Thu Anh
Magapatona Dávid
Nádori Nóra Hanga
Péterfi Emma
Péter-Giovanitsis Noel
Sipos Viktória
 
Gitár:
 
Csordás Dániel
Dányi Eszter
Eszes Ábel
Miklós Mária Szilvia
Szarvasi Kincső
Szemerkényi Dalma Jerne
 
Cimbalom:
 
Pistik Szófia
Taar András Dávid
Vincze Ferenc Áron
 
Fuvola:
 
Demeter Dorka
Dezsényi Dalma
Dózsa Gyöngyi
György Borbála
Györök Anna
Háder Kinga
Hargittai Zsófia
Hering Petra
Keszei Petra
Sulyok Sára
Szécsi Lujza
 
Furulya:
 
Auer Zsófia
Fazekas Lilla
Györök Kristóf
Holderith Anna
Kocsis Orsolya
Krepler Orsolya
Mayer Boróka
Pataki Réka
Pető Péter
Szabó Nimród Máté
Tüttő Péter Ádám
 
Oboa:
 
Madarász Boróka
 
Klarinét:
 
Héjja Olivér Máté
Mohácsik Nikolett
Sütő-Magyar András
Szabó Júlia Hanna
 
Fagott:
 
Drucker Anna Flóra
Gesztes Gábor
Gyantár Bence Máté
 
Szaxofon:
 
Uzonyi Ákos
Weisz Éden Avigail
 
Baritonkürt:
 
Bujtor László
 
Trombita:
 
Bartus Gábor
Domonkos Vilmos
Garai Soma Barnabás
Takács Árpád Tas
Tanító András Vince
Uri László Patrik
 
Hegedű:
 
Bokodi Miléna Anna
Diczházi Napsugár
Futár Alíz
Hegyi Dorottya
Illés Csaba
Karel Judit
Koroknai Dóra
Le Thuy An
Mohl Tamás
Őcsi Alíz
Szamosi Zsófia Anna
Székely Szófia
Varga Boglárka
 
Cselló:
 
Ambrus Bálint Levente
Bence Titusz
Kakuk Benedek Attila
Kator Liza
Kertész Dóra
Lukácsi Réka
Székely Sára
Vető Dávid Barnabás
Völgyi Réka
 
Nagybőgő:
 
Sebó Anna
 
Magánének:
 
Balaci Mánuel
Héjja Miron

Gábriel Anna Ilona

Orosházi Anna
Radó Viktória
 
Citera:
 
Galambos Lili Mária
Hoffer Gellért
Jacke Fruzsina Réka
Kőrösmezei András Zsigmond
Molnár Zsófia Bianka
Mózes Alíz
Rózsás Júlia
Térey Mátyás Dániel
Varga Márton
 
Népi furulya:
 
Parlagi Vendel
 
Népi ének:
 
Kontér-Galó Laura
Mózes Alíz
Varga Márton
 
Ütő:
 
Belkovics Vilmos Tibor
Horváth Kristóf
Lukács Márton
Szabó Simon
 
Jazz zongora:
 
Farkas Krisztina
Gyenes Lídia
Peyer Dorottya
Szalóczy Adrienn
 
Klasszikus szintetizátor:
 
Domaházy Ákos
Dózsa Diana
Iván Réka
Kis Borbála
Králl Jonatán
 
Zenei előképző:
 
Adonics Réka
Ágó Villő
Bálint András Milán
Balogh Máté
Barabás Léda Helena
Bárány Ármin
Bencsik Hantos Mátyás
Bíró Barna
Bisztrai Kamilla
Bocsányi Anett
Bodács-Daróczi Rozi
Boga Lujza Stefánia
Bokodi Gábor Fábián
Boros Julianna
Cinke Fruzsina Nilla
Czél Milán
Czufer András Csaba
Csáti Zselyke Tiara
Demeter Korinna
Eglesz Kristóf
Falguera-Mihola Silvestre
Fehér Domonkos
Fruong The Ny Hanna
Galambos Julianna
Gerhardt Fanni
Gombos Luca Zoé
Göndör Berta
Görbe Sára
Henzer Máté Benedek
Henzer Vince Márk
Hesz Levente
Homonnay Kincső Petra
Horváth Ákos
Illés Csaba
Kálmán Anna Kamilla
Kapitány Petra
Kemény Alice
Kenéz Enéh Ildikó
Kis Luca
Kis Réka
Kiss Bende Márk
Kiss Luca
Kiss Zente
Koralevics Emese
Koralevics Réka
Kovács Benedek
Kovács Eszter
Kovács Eszter Lilla
Kovácsics Flóra
Kovácsics Marcell
Lábadi Dániel
Laczikó Dorka
Laczikó Noémi
Ladányi Zalán
Lantos Petra
Leiti Alexandra
Lezsák Dániel
Lindmayer István
Máté Hanna Szófia
Mikó Noémi
Millok Lili
Molnár Gyula Nyikolaj
Mózes Mihály
Nagy Dániel
Nagy Gergely ( anyja neve:Varsás Anikó )
Nguyen Le Quynh Lan
Nyitrai Mira
Pajor Bálint
Pajor Blanka
Papp Máté
Pataki Jáde Klára
Pető Sebestyén
Petz Vilmos
Piti Merse Mihály
Pogány Levente Benjámin
Radnics Dominik
Ráth Zsófia
Rumpf Jázmin Henrietta
Sarnyai Adél
Seres Borbála
Simon Borbála
Simon Kristóf
Sorecz Emma Veronika
Sütő-Magyar Júlia
Szabó Árpád Ervin
Szállási Anna Sára
Szarvasi Mihály
Szécsi Móric
Szekér Dália
Szeli Lotti Emese
Szepesi Emília
Szepesi Kitti
Szulák Csaba Levente
Taar Ádám László
Telkes Regő
Tuza Vince
Üveges Dóra Maja
Walter Anna
Zalán Benedek
Zhang Kaiwen
 
Grafika:
 
Dányi Zsófia
Hajdu Dávid
Harsányi Szonja
Ignáczy Alexandra
Kemény Alice
Kiss Anna Jázmin
Kiss Fanni Erika
Kondor Kinga Alexandra
Piti Merse Mihály
Radó Viktória
Takahashi Ken
Vincze Kata Sára
 

Népi kamara csoportba javasoltak ( szolfézs,- illetve hangszertanulás mellett )

 
 Abaházi Réka ( furulya főtárgy )
 Bakonyi Eszter ( hegedű főtárgy )
 Bella Luca Zselyke ( szolfézs főtágy )
 Melis Petra ( szolfézs főtárgy )
 Pajor Blanka ( szolfézs főtárgy )
 Pataki Jáde Klára ( szolfézs főtárgy )
 Sipos Viktória ( zongora főtárgy )
 Walter Anna ( szolfézs főtárgy )
 
Figyelem! A 2017-18-as tanévre felvételt nyert növendékek számára az I.félévi térítési ,- és tandíjbefizetés,illetve beiratkozás június 26, 27 és 28-án 11:00 és 19:00 óra között lesz a Zeneiskola 206, 207 és 211-es irodáiban. A térítési,-és tandíjtáblázat megtalálható honlapunkon.

 

2017-06-26 14:30:32 - Admin tollábl


(c) 2006 Rácz Aladár Zeneiskola - info@razeneiskola.hu


Adminisztrációs felület