Budapest, XVI. kerületi Rácz Aladár Zene-
Tánc-, Képző - és Iparművészeti
Alapfokú Művészeti Iskola
1165 Budapest, Táncsics utca 7.
Tel: 407-2407, 403-2093

Főoldal | Híreink | Alapítványi hírek | Események | English | Deutsch
Iskolánk | A zene öröm | Felvételi | Tanszakok | Tanáraink | CD-ink | Zenekaraink | Szolgáltatásaink
Elérhetőségeink | Dokumentumok | Galéria | üzenőfal | Linkek | RAZ Stúdió

Rácz Aladár Fesztivál 2. nap

Időpont: 2015. április 01. 14:00
Helyszín: Rácz Aladár Zeneiskola Nagyterme

Eredmények:

KN = kiemelt nívódíj

N = nívódíj

D = dicséret

 
 

 

KLASSZIKUS SZINTETIZÁTOR

Ssz.:

Növendék neve

Osztálya

Zeneszerző

Mű címe

Eredmény

1.

Csikós Anna,

Csikós Katalin,

Bellus Réka,

Nguyen Ngoc Huong

4.o.

4.o.

4.o.

5.o.

W.A.Mozart

Bartók

Kis éji zene-részlet

Gyermekeknek-részlet

D

 

VONÓS

2.

Harmónia Csellóegyüttes,

Tóth János,

Zelenyánszky Lőrinc,

kórus-szolfézs 1.o.

 

Tomhauser Noémi

Vásár

KN

3.

Harmónia Csellóegyüttes,

Győrbíró Csenge,

Bach Ágota

 

Tomhauser Noémi

Virágének

N

4.

Zelenyánszky Janka,

Csomós Míra

Hek 1,

1.o.

Sugár Rezső

Az árgyélus kismadár

N

5.

Szegedi Dávid,

Gönczi Álmos

Hek 2,

2.o.

Bartók

Ha felmegyek,

Tíz litero

KN

6.

Klein Réka

Németh Sára Lídia

2.o.

6.o.

Gárdonyi

Két kis rapszódia

N

7.

Pilipár Sarolta

5.o.

Romberg

Rondo

N

8.

Fekete-Kovács Ambrus

6.o.

Mendelssohn

Dal szöveg nélkül

N

9.

Varga Réka

7.o.

Bizet

Carmen-részlet

N

10.

Stryk Barbara

Hek 1

Potolovszkij

Ohotnyik

( Vadász )

D

11.

Fejérvári Hunor

1.o.

Szelényi

Dudaszó

KN

12.

Vesztergombi Júlia

1.o.

Mező

Bartók

Hol háltál az éjjel…,

Betyárnóta

D

13.

Kruppa Zsófia

2.o.

Anon.:

Két menüett

N

14.

Szisz Zalán

1.o.

Bihari János

Verbunkos

KN

15.

Vesztergombi Júlia,

Kruppa Zsófia,

Papp Gergely

 

Lully

Allegro

N

16.

Gábriel Eszter

4.o.

G.F.Händel

Gavotte

KN

17.

Fekete-Kovács Máté

4.o.

Bihari János

Verbunkos

N

18.

Benyhe Anna

6.o.

Hummel

Walzer

KN

 

FAFÚVÓS

19.

Nemes Gerda

Hek 1

 

Magyar népdal,

Svéd népdal

N

 

20.

Pálinkás Eszter

2.o.

Anon.:

Greensleeves

KN

21.

Czél Noémi

2.o.

 W.A.Mozart

Allegro

N

23.

Félegyházi Anna

1.o.

Szelényi István

Régi rege

N

24.

Soltész Luca

3.o.

Rameau

Tambourin

D

25.

Tari Luca

3.o.

W.A.Mozart

Rondo

KN

26.

Gergely Eszter

7.o.

Debussy

Holdfény

N

27.

Várhegyi Lili Nóra

1.o.

Weber

Keringő

D

28.

Péntek Endre

2.o.

 

Régi magyar táncok

N

29.

Csiha Előd Koppány

6.o.

Poulenc

Szonáta II.tétel

N

30.

Igali Kálmán

4.o.

Juan Tizol

Perdido

D

31.

Ditrói Benjámin

6.o.

Kurt Weil

Mack the knife

N

 

ÜTŐ

32.

Fekete Balázs

7.o.

Billy Cobham

Red Baron

D

33.

Wulf Jakab

9.o.

Kai Steensgard

Spanish Dance

N

34.

Mézes Gergő, Schrick Barnabás, Polgár Botond, Peyer Márton, Esztergomi Áron

 

Sigfried Fink

Zulu Welcome

KN

35.

Patacsi Mátyás,

Parti Bálint, Polgár Botond, Peyer Márton, Mézes Gergő, Schrick Barnabás

 

Eckhard Kopetzki

Bamboo Leaves

N

 

 

 

 

 

 

MAGÁNÉNEK

36.

Forgó Letícia

2.o.

W.A.Mozart

Chloé-hoz

D

38.

Baczay Attila

5.o.

Schubert

Die beiden Grenadiere

N

 

FAFÚVÓS

39.

Varga Zita

2.o.

Telemann,

Kállay Gábor

Siciliana az V. Partitából,

Három krétarajz No.3.

KN

 

40.

Mayer András

1.o.

Eric Houges

Bolero

N

41.

Király Krisztina

5.o.

Gounod

Funeral March of a Marionette

N

42.

Pátkai Márton

3.o.

Andy Brooke

A részeg tengerész

D

43.

Tari Anna Katalin

4.o.

Granados

Andaluza

N

 

 

A kiemelt nívódíjasok gálahangversenyének időpontja:

2015. április 13. és 2015. április 15.


2015-04-01 19:06:38 - Admin tollából

(c) 2006 Rácz Aladár Zeneiskola - info@razeneiskola.hu


Adminisztrációs felület