Budapest, XVI. kerületi Rácz Aladár Zene-
Tánc-, Képző - és Iparművészeti
Alapfokú Művészeti Iskola
1165 Budapest, Táncsics utca 7.
Tel: 407-2407, 402-4156, 403-2093 Fax: 402-4154

Főoldal | Híreink | Alapítványi hírek | Események | English | Deutsch
Iskolánk | A zene öröm | Felvételi | Tanszakok | Tanáraink | CD-ink | Zenekaraink | Szolgáltatásaink
Elérhetőségeink | Dokumentumok | Galéria | üzenőfal | Linkek | RAZ Stúdió

Rácz Aladár Fesztivál

Időpont: 2014. április 10. 12:00
Helyszín: Rácz Aladár Zeneiskola Nagyterme

Az iskola háziversenye, melyen minden tanszak bemutatkozik. A rendezvény nyilvános minden érdeklődő számára.
Műsor:
Rácz Aladár Fesztivál 2014. április 10. csütörtök
14:00HEGEDŰ
Ssz.:Növendék neveOsztályaZeneszerzőMű címeIdő
1.Szisz ZalánHek 2.KrebsPachelbelRigaudon,Sarabande2:30
2.Fenyvesi Dóra1.o.Riedingh-moll Koncert III.tétel4:00
3.Kruppa Zsófia1.o.PurcellRigaudon1:30
4.Op Den Kelder Ábel1.o.BartókEste a székelyeknél1:00
5.Fekete-Kovács Máté3.o.RiedingD-dúr KoncertI.tétel2:00
6.Gábriel Eszter3.o.Károlyi Pál feldolgozásXVIII.századi Régi magyar tánc2:00
7.Papp Gergely3.o. Régi magyar táncok2:30
8.Benyhe Anna5.o.Vivaldia-moll KoncertI.tétel2:35
9.László HannaHorváth Ákos VinceNémeth Sára Lídia5.o.8.o.5.o.CsajkovszkijÉdes álmodozás2:30
 21 perc
14:30GORDONKA
10.Klein Réka1.o.AnonymusBárdos Lajos  Hornpipe,Fönt a hegytetőn 4:00
11.Fekete-Kovács Ambrus5.o.SquireTarantella4:00
12.Csaba Zsuzsanna6.o.RubinsteinMelody2:50
13.Farkas Bendegúz7.o.VivaldiC-dúr Koncert II-I.tétel5:00
14.Bach ÁgotaGyőrbíró CsengePordán DomonkosVízkeleti Péter GoltermannRománc5:15
15.Harmónia Csellóegyüttes Tomhauser N.Moment music2:05
16.Harmónia Csellóegyüttes ,1.osztályos szolfézs csoport, és Bach Ágota.( Vez.: T.Csohány Éva ) Tomhauser N.„Virág vagyok…”3:45
 26 perc
15:10GITÁR
17.Faragó Bálint1.o.CarcassiGiulianiAndantino,Ecossaise3:00
18.Szabó Glória1.o.K.SchindlerK.SchindlerCarcassiFrederic’s romance,Mephisto’s nightwalk,Andantino 2:30
19.Zettner-Kovács Dániel2.o. Malaguena-spanyol tánc2:30
20.Kerék Benjámin3.o.Villa-Lobos1.Prelüd4:00
21.Tóth Levente3.o. Taberna vieja-tangó2:30
22.Paluch Vince6.o.CarcassiTarregaAllegretto,Lagrima4:00
23.Horváth Ábel5.o.Villa-Lobos1.Prelüd4:00
24.Sós Márton6.o.TarregaWeissL.BrouwerAdelita,Preludium,Egy novemberi kép5:30
25.Sivák Veronika7.o.TarregaCalatayudCarcassiLagrima,Ballrias,Rondo6:00
 33 perc
SZÜNET 15:45-16:00
16:00FAFÚVÓS
26.Marton Sára1.o.H.PurcellAir1:30
27.Hartvig Simon ÁrminPátkai Márton2.o.Barry BoothThe Princess in the pagoda2:00
28.Keszthelyi Anna Zsófia5.o.Gárdonyi ZoltánFantázia oboára és zongorára4:00
29.Fülöp Máté5.o.GodardAllegretto4:00
30.Fülöp MátéCsiha Koppány5.o.Király LászlóMagyar népdalok II.tétel4:00
31.Király Krisztina4.o.Sugár RezsőSong and dance2:00
32.Gergely Eszter6.o.W.A.MozartAndante2:50
33.Steiger Kristóf6.o.W.S.Lloyd WebberMulberry Cottage2:30
 22 perc
16:30FURULYA
34.Rácz NoaHek 2.Gryllus VilmosJ.van HoveAlma,Canarie3:00
35.Horváth EszterHek 2.J.van HoveGörög gyermekdal-Canarie,Táncol a jegenyefa2:30
36.Varga ZitaRakó Klára1.o.7.o.E.SiebertCarmela,The Cucaracha3:00
37.Lázár Béla1.o.BeethovenÖrömóda-részlet2:00
38.Szenes Orsolya3.o.BeethovenAdagio3:00
 15 perc
16:50-17:05 SZÜNET
17:05RÉZFÚVÓS
39.Janák Gergely4.o.MarcelloF-dúr szonátaI.,II.tétel4:00
40.Román Viktória7.o.HacsaturjanKardtánc3:00
 7 perc
17:15JAZZ ZONGORA
41.Berkes Bálint2.o.Hans ZimmerHomeland2:30
42.Jáki Benjámin3.o.Hans ZimmerPirates of the Caribbean2:30
43.Károly Péter BalázsHorváth András4.o.1.o.Chick CoreaArmando’s Rhumba3:00
 8 perc
17:30KLASSZIKUS SZINTETIZÁTOR – 201.terem
44.Bodor BiankaBodor NóraFejes MártonSimon BernadettPeyer Dorottya+szóló: Lenner Barnabás Vivaldie-moll FagottversenyII-III.tétel5:00
 

2014-04-08 11:36:41 - Admin tollából

(c) 2006 Rácz Aladár Zeneiskola - info@razeneiskola.hu


Adminisztrációs felület