Budapest, XVI. kerületi Rácz Aladár Zene-
Tánc-, Képző - és Iparművészeti
Alapfokú Művészeti Iskola
1165 Budapest, Táncsics utca 7.
Tel: 407-2407, 403-2093

Főoldal | Híreink | Alapítványi hírek | Események | English | Deutsch
Iskolánk | A zene öröm | Felvételi | Tanszakok | Tanáraink | CD-ink | Zenekaraink | Szolgáltatásaink
Elérhetőségeink | Dokumentumok | Galéria | üzenőfal | Linkek | RAZ Stúdió

Rácz Aladár Fesztivál

Időpont: 2014. április 09. 14:00
Helyszín: Rácz Aladár Zeneiskola Nagyterme

Az iskola háziversenye, melyen minden tanszak bemutatkozik. A rendezvény nyilvános minden érdeklődő számára.
Műsor:
Rácz Aladár Fesztivál 2014. április 9.szerda  
14:00KLASSZIKUS SZINTETIZÁTOR-201.terem
Ssz.:Növendék neveOsztályaZeneszerzőMű címeIdő
1.Bellus Réka, Csikós Anna, Csikós Katalin, Nagy Panka3.o.BoccheriniMenüett5:00
    5 perc
14:10ÜTŐ
2.Fenyvesi Gábor1.o.Dave HossellShuffle One3:00
3.Fekete Balázs6.o.Bruno MarsLocked out of Heaven4:00
 7 perc
14:25NÉPZENE
4.Bácskay Zsombor,Kassai Zita1.o. Galgavidéki csúfolódó3:00
5.Fecskék ének-kettős4.o.2.o. Moldvai csángó népdalok3:40
6.Sárközi Máté4.o. Kisújszállási népdalok3:30
7.Dúdoló énekegyüttes Kodály Zoltán és Manga János gyűjtésébőlSzentivánéji tűzugró dalok Zoborvidékről4:30
8.Citera együttes, Csicsergő népdalkör és nagylányok  Moldvai-csángó népdalok5:00
 20 perc
14:55CIMBALOM
9.Zelenyánszky Lőrinc,Bölecz Máté3.o.9.o.J.S.Bach-GounodAve Maria2:40
10.Ürmös Sándor2.o.Falka JózsefTáncdallamok a XVIII.sz.-ból2:30
11.Karczag Klaudia6.o.Bogár IstvánRondo2:20
12.Garamvölgyi Emese, Szabó Gergely Krisztián10.o.J.S.Bachd-moll Kettősverseny -I.tétel4:55
 13 perc
 
15:20GITÁR
13.Szalatnyai Dóra7.o.L. MozzaniFeste Larianne3:00
14.Dobi Noel10.AlbenizLegenda6:00
15.Csikesz AminaSzabó LilianBőr Kitti5.o.4.o.4.o.Leonhard de CallMenüett3:30
16. Tremolito Kis-Gitárzenekar Luis ZeaTrad.spanyolJohn Williams Elias,Nadal,Hedwig’s Theme4:00
   16 perc
  
SZÜNET 15:40-16:00
16:00 VONÓS
17.Arco Piccolo Kis Vonószenekar Decsényi JánosKis szvitI.-II.tétel4:00
 4 perc
16:15 ZONGORA
18.Fekete Luca MáriaHek 2.CsajkovszkijGlinkaA beteg baba,Polka3:00
19.Fekete MiklósHek 2.T. SzimonovaBohóc1:15
20.Kocsis KamillaHek 2.J.S.BachKuhlaug-moll Menüett,Variációk egy osztrák népdal témára3:00
21.Oláh KingaHek 2.SteibeltGurlitAdagio,Gavotte2:00
22.Gönczi Álmos1.o.A.LepinPolka1:20
23.Le Nguyen Thuy Duong1.o.DelibesWaltz a Coppelia c.ballettből1:00
24. Szalóczi Adrienn,Windisch Luca1.o.1.o.Szelényi István Bújj,bújj zöldág,Tik-tak2:40
25.Oravecz Péter1.o.Szokolay SándorSzonatina -I.tétel2:30
26.Skoda Emma2.o.KabalevszkijMajkaparBohóc,Tréfásan2:30
27.Tóth János2.o.V.HodosVitézek indulója1:00
28.Kozák-Sólyom Bónis2.o.ChopinChopinA tavasz,g-moll Gyermekpolonéz3:00
29.Gyenes Dóra,Gyenes Lídia1.o.4.o.DiabelliRondo2:30
30.Kolonics Krisztina3.o.MajkaparSchubertTarantella,Német tánc2:30
31.Schiszler Bertalan3.o.SchubertMoment musical2:15
32.Varga Rita3.o.SchubertBartókh-moll Keringő,Scherzo2:00
33.Czumbel Bence4.o.Chopina-moll Mazurka4:00
34.Op Den Kelder Júlia4.o.Chopinh-moll Keringő3:00
35.Csengery Bálint4.o.BartókRapszódia2:45
36.Kozák-Sólyom Bónis,Gönczi Álmos2.o.1.o.ArenszkyFúga2:00
37.Schiszler Bertalan-Csengery Bálint3.o.4.o.WeinerRókatánc3:00
38.Szabó Johanna-Szabó Eszter4.o.3.o.Legány D.Bevonulás( Cirkuszban-ciklus )1:00
39.Virók Erna Sára5.o.SchubertKét keringő Ász-dúrban3:00
40.Farkas Krisztina5.o.Chopincisz-moll Nocturne4:00
41.Gyarmati Gergely5.o.SchubertÁsz-dúr Keringő2:00
42.Záborszky Ágota5.o.SchumannIdegen tájakról és emberekről1:50
43.Nagy Viola Csilla5.o.MendelssohnLieder ohne worte-g-moll, Op.53.No.3.4:00
44.Ponkházi Máté6.o.MartinuA bábu tánca2:40
45.Nagy Ábel Mihály7.o.GriegTroldhaugeni lakodalom5:30
46.Edőcs Mátyás8.o.Lisztb-moll Etüd3:00
47.Gönczi Hajnalka-Kovács Márk9.o.MozartB-dúr Szonáta6:00
48.Edőcs Mátyás-Nagy Ábel Mihály8.o.7.o.PilneyStílusparódiák6:00
49.Nagy Ábel Mihály-Edőcs Mátyás7.o.8.o.PoulencValse-musette3:00
 115 perc
SZÜNET 18:15-18:30
18:30 VONÓS+FURULYA
50.Dolce Consort Furulyaegyüttes Farkas FerencKovács ZsoltRégi magyar táncok,Intrada, Hajdútánc 6:00
51.Ford MónikaSztanev EnikőGönczi Álmos4.o.6.o.1.o.CsajkovszkijMarsch1:10
52.Kubinyi ZsófiaNagy Zsófia Ford OlivérSomogyvári Domonkos8.o.5.o.7.o.5.o.W.A.MozartAve verum corpus3:00
    10 perc
18:45 MAGÁNÉNEK
53.Forgó Letícia1.o.G.BononciniGriselda-Per la gloria3:10
54.Baczay Attila4.o.MozartSzöktetés a szerájból-Osmin dala2:10
55.Parti EszterTomhauser Petra1.o.7.o.OffenbachEljegyzés lámpafénynél-Veszekedő duett4:45
 10 perc
 

2014-04-08 11:46:44 - Admin tollából

(c) 2006 Rácz Aladár Zeneiskola - info@razeneiskola.hu


Adminisztrációs felület