Budapest, XVI. kerületi Rácz Aladár Zene-
Tánc-, Képző - és Iparművészeti
Alapfokú Művészeti Iskola
1165 Budapest, Táncsics utca 7.
Tel: 407-2407, 403-2093

Főoldal | Híreink | Alapítványi hírek | Események | English | Deutsch
Iskolánk | A zene öröm | Felvételi | Tanszakok | Tanáraink | CD-ink | Zenekaraink | Szolgáltatásaink
Elérhetőségeink | Dokumentumok | Galéria | üzenőfal | Linkek | RAZ Stúdió

Rácz Aladár Fesztivál

Időpont: 2013. március 27. 14:00
Helyszín: Rácz Aladár Zeneiskola Nagyterme

Március 27. szerda 14 óra
Az iskola háziversenye, melyen minden tanszak bemutatkozik. A rendezvény nyilvános minden érdeklődő számára.

Rácz Aladár Fesztivál

2013. március 27. szerda

 klasszikus szintetizátor 14.00 óra

Sorsz

Növendék neve

Oszt

Zeneszerző

Mű címe

Perc

 

1.

Bellus Réka 
Csikós Anna 
Csikós Katalin
Nagy Panka 

3.

3.

3.

3.

Gossec

Gavotte (a "Mazsola és Tádé" címzenéje)

5

 

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

CITERA, GORDONKA  14.15 ÓRA

 

2.

Bácskay Zsombor citera

Hek1

 

Magyar népdalcsokor

3

 

3.

Klein Réka

Hek2

Hajdú

2 kis darab gordonkára

2

 

4.

Horváth Máté Soma

2.

Schubert

Galopp

1

 

5.

Zelenyánszky Lőrinc

2.

Vivaldi

C-dúr koncert II.-I. tétel

3

 

6.

Fekete-Kovács Ambrus

4.

Arutyunjan

Expromt

4

 

7.

Csibi Viktória fuvola

Wulf Sámuel gordonka

2.

10.

Anonymus

Caccia

Amorosa és Corrante

2,5

 

8.

Harmónia Csellóegyüttes

Gyöngyösi Flóra cimbalom

 

2.

Grecsanyinov / Tomhauser

Bohóc

2

 

9.

Harmónia Csellóegyüttes

Tari Luca fuvola

Kolonics Krisztina zongora

Dobi Noel gitár

 

1.

2.

9.

Kájoni Codex

Régi magyar táncok

1,5

 

10.

Tomhauser Noémi tanárnő csellónövendékei

Uzun-Lázár Ágnes és Tóthné Csohány Éva tanárok előképzős szolfézscsoportjai

Bácskay Zsombor ének

Dobi Noel gitár

Zelenyánszky Lőrinc furulya

Polgár Botond xilofon

 

 

 

 

 

 

Hek1

9.

3.

2.

Tomhauser Noémi

Bartos Erika verse: Dongómese

3

 

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

 

 

 

 

HEGEDŰ 15.00 ÓRA

 

11.

Arco Piccolo kis vonószenekar

Ford Mónika hegedű

Ford Olivér gordonka

 

 

3.

6.

F.Schubert

Corelli

Katonainduló

Gavotte

6,5

 

12.

Szisz Zalán

Hek1

Purcell

Bourée

2

 

13.

Duba Boglárka

Hek2

 

Hull a pelyhes

1

 

14.

Op Den Kelder Ábel hegedű

Op Den Kelder Júlia zongora

Hek2

3.

Haydn

Dalocska

2

 

15.

Fenyvesi Dóra

1.

Schubert

Német tánc

2

 

16.

Magapatona Márk

1.

Rebikov

Cseh népi tánc

2

 

17.

Kossuth Borbála

1.

Rebikov

Cseh népi tánc

2

 

18.

Patyi László

1.

 

Cickom, cickom

1

 

19.

Fekete-Kovács Máté

2.

Küchler

G-dúr koncert (op.11.) I.t.

3

 

Sorsz

Növendék neve

Oszt

Zeneszerző

Mű címe

Perc

 

20.

Gábriel Eszter

2.

Schubert

Német tánc

1,5

 

21.

Török Lili

2.

Görög-Hegyi Sz. feldolg.

Három magyar népdal

2

 

22.

Tubics Fanni

2.

Purcell

Bourrée

2

 

23.

Benyhe Anna

4.

Vivaldi

G-dúr koncert I. t. (Op.7. No.2.)

3

 

 

 

 

 

 

30

 

 

 

 

 

 

 

 

SZÜNET

 

CIMBALOM 16.00 ÓRA

 

24.

Zelles Sára

6.

Herveloise

Az ökörszem

3

 

25.

Bölecz Máté

8.

J.Williams

Schindler listája

3

 

26.

Garamvölgyi Emese

Szabó Gergely

10.

9.

Vivaldi

La Folia

6

 

 

 

 

 

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

FURULYA, FUVOLA, SZAXOFON 16.20 ÓRA

 

27.

Fekete Bálint furulya

Hek2

Magyar népdal

Tavaszi szél vizet áraszt

1

 

28.

Szilas Ramóna furulya

?

?

?

?

 

29.

Tari Luca fuvola

Tari Anna oboa

1.

2.

W.A.Mozart

Cradle Song

2

 

30.

Igali Kálmán szaxofon

2.

Dancla

Romance

3

 

31.

Tfirst Dániel szaxofon

2.

 

Someday My Prince Will Come

3

 

32.

Nagy Eszter ének

Szlanka Júlia Anna fuvola

Berkes Bálint jazz-zongora

Veres Levente gitár

Esztergomi Áron ütő

1.

2.

1.

10.

8.

Wolf Péter

Vuk dala

3

 

 

 

 

 

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

MAGÁNÉNEK 16.45 ÓRA

 

33.

Kovács Réka

1.

Jerry Livingston

So This Is Love (Hamupipőke walzer)

3,5

 

34.

Saifi Claudia

Károly Péter jazz-zongora

1.

3.

Presser Gábor

Örökre szépek

3

 

35.

Nagy Eszter

1.

Harold Arlem

Over The Rainbow

4,5

 

36.

Gerlei András

2.

Jerome Kern

Mississippi

3,5

 

37.

Szattler Borbála

2.

Kodály Zoltán

Ifjúság, mint sólyommadár

2

 

38.

Kovács Boróka

4.

G.F.Händel

Lascia ch’io pianga

4

 

 

 

 

 

 

21

 

 

 

 

 

 

 

 

SZÜNET

 

Sorsz

Növendék neve

Oszt

Zeneszerző

Mű címe

Perc

 

ÜTŐ 18.00 ÓRA

 

39.

Csukás Norbert marimba

3.

J.S.Bach

Badinerie a h-moll szvitből

2

 

40.

Wulf Jakab xilofon

7.

George Hamilton Green

Chromatie Foxtrot

2,5

 

41.

Fekete Balázs

5.

Coldplay

Paradise

4,5

 

42.

Bércy Bálint

7.

Nirvana

Smells Like Teen Spirit

4

 

 

 

 

 

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

FAGOTT, FURULYA, OBOA 18.20 ÓRA

 

43.

Pordán Domonkos fagott

Czelleng Réka fagott

Holló Balázs fagott

2.

1.

1.

 

Egy kis teknős bölcsődala

1,5

 

44.

Pucsok Réka furulya

3.

Weber

Részlet a bűvös vadászből

1,5

 

45.

Zelenyánszky Lőrinc furulya

3.

G.Ph.Telemann

G-dúr Menüett

3

 

46.

Holló Balázs fagott

4.

Georges Bizet

Torreador’s song (Carmen)

2

 

47.

Bartha Réka altfurulya

7.

G.F.Händel

F-dúr szonáta III.-IV.t.

4

 

48.

Puskás Réka fagott

7.

F.J.Haydn

Prelude

2

 

49.

Haraszi Henriett fagott

Király Krisztina fagott

Pátkai Bálint fagott

Puskás Réka fagott

3.

3.

3.

7.

Anselma Veit

Tangorito

Rag for craig

3

 

50.

Dolce Consolt BP. furulyaegyüttes

 

The Papas & The Mamas

California Dreamin’

3,5

 

51.

Fülöp Alexandra

Paluch Vince

Rakó Klára

Major-Maróthy Péter

Koller Júlia

Kristóf Bence

Kovács Péter

Kovács Zsoltné

Kristóf István

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

VÉGE KB. 18.50-KOR

                     

 


2013-03-22 19:37:17 - Admin tollából

(c) 2006 Rácz Aladár Zeneiskola - info@razeneiskola.hu


Adminisztrációs felület