Budapest, XVI. kerületi Rácz Aladár Zene-
Tánc-, Képző - és Iparművészeti
Alapfokú Művészeti Iskola
1165 Budapest, Táncsics utca 7.
Tel: 407-2407, 402-4156, 403-2093 Fax: 402-4154

Főoldal | Híreink | Alapítványi hírek | Események | English | Deutsch
Iskolánk | A zene öröm | Felvételi | Tanszakok | Tanáraink | CD-ink | Zenekaraink | Szolgáltatásaink
Elérhetőségeink | Dokumentumok | Galéria | üzenőfal | Linkek | RAZ Stúdió

Rácz Aladár Fesztivál

Időpont: 2013. március 26. 14:00
Helyszín: Rácz Aladár Zeneiskola Nagyterme

Március 26. kedd 14 óra
Az iskola háziversenye, melyen minden tanszak bemutatkozik. A rendezvény nyilvános minden érdeklődő számára.

Rácz Aladár Fesztivál

2013. március 26. kedd

 zongora 14.00 óra

Sorsz

Növendék neve

Oszt

Zeneszerző

Mű címe

Perc

1.

Fekete Luca Maria

Hek1

Járdányi Pál

Mozart

Népdal

F-dúr menüett

2,5

2.

Kocsis Kamilla

Hek1

Tetzel

Majkapar

Les octaves

Pillanatok

2

3.

Patakfalvy Domonkos

Hek1

C.Gurlitt

I.v.Hofe

Régi nóta

Tánc

2

4.

Gönczi Álmos

Hek2

V. Hodos

Óriások indulója

2

5.

Gyenes Dóra

Hek2

Bach

g-moll Menüett

1,5

6.

Péch Kornél

Hek2

Witthauer

Szokolay

Gavotte

Csúfolódó

2

7.

Tran Thanh An

Hek2

Kabalevszkij

Kodály

Dalocska

Gyermektánc

1

8.

Balogh Nóra

1.

Telemann

Ránki

Gavotte

Kopogós

1

9.

Mihályfi Luca Zsófia

1.

Dvarionasz

Prelúdium

2

10.

Andi Péter

2.

Schumann

Bartók Béla

Stückchen

Játék

2

11.

Kozák-Sólyom Bónis

2.

Szokolay

Hüvelyk Matyi

1

12.

Balogh Tímea

3.

Kabalevszkij

Toccatina

1

13.

Csengery Bálint

3.

F.Chopin

Valse Asz-dúr Brown-Index 21.

1,5

14.

Csépány Bianka

3.

D.Sosztakovics

A verkli

1,5

15.

Czumbel Bence

3.

F.Schubert

Két keringő Esz-dúrban

2,5

16.

Gyenes Lídia

3.

F.Chopin

a-moll Keringő

2

17.

Ható Szilárd csembaló

3.

Purcell

e-moll Menüett

1

18.

Gyarmati Gergely

4.

Bartók

Tréfa

2

19.

Győrbíró Kata

4.

Schubert

h-moll Keringő

3

20.

Nagy Viola Csilla

4.

Mendelssohn

Lieder Ohne Worte Op.38. Nr.2. c-moll

2,5

21.

Szabó Zsuzsanna

4.

F.Chopin

g-moll Mazurka

2

22.

Budinek Bernadett

5.

F.Chopin

a-moll Keringő

2

23.

Csordás Claudia

5.

Beethoven

G-dúr Szonáta I.

4

24.

Nguyen Ha Anh

5.

F.Chopin

Ász-dúr Keringő op. posth.

3

25.

Ponkházi Máté

5.

E.Grieg

Elégia Op.47. No.7.

3

26.

Birghoffer Tamara

6.

F.Chopin

g-moll Mazurka

5

27.

Edőcs Mátyás

7.

F.Chopin

a-moll Mazurka

3

28.

Farkas Veronika Janka

8.

C.Debussy

Doctor Gradusad Parnassum

2

29.

Csengery Bálint négykezes

Schiszler Bertalan

3.

2.

Beethoven

Kontratánc

2,5

30.

Gyenes Lídia négykezes

Gyarmati Gergely

3.

4.

Florent Schmitt

Négykezes

2

31.

Edőcs Mátyás négykezes

Nagy Ábel Mihály

7.

6.

Bizet

A bál

2

 

 

 

 

 

67

Sorsz

Növendék neve

Oszt

Zeneszerző

Mű címe

Perc

CITERA, NÉPI ÉNEK 15.30 ÓRA

32.

Bácskay Zsombor citera

Hek1

 

Magyar népdalcsokor

3

33.

Sárközi Máté citera

3.

 

Felvidéki táncok

4

34.

Kerekes Brigitta ének

3.

Bartók Béla és Kallós Zoltán gyűjteményéből

Kalotaszegi népdalok

4

35.

Esztergomi Katinka ének

Varga Laura ének

3.

3.

Kallós Zoltán és Faragó József

gyűjteményéből

Moldvai csángó népdalok

2,5

36.

Citera zenekar és

Dúdoló népdalkör

 

Kiss Lajos

gyűjteményéből

Szlavóniai magyar népdalok

5

 

 

 

 

 

19

SZÜNET

GITÁR 16.30 ÓRA

37.

Kerék Benjámin

2.

Anonymus

Gomez

Tango

Románc

3

38.

Tóth Levente

2.

Calatayud

Valse

2

39.

Fehér Dániel

Hartyánszky István duó

3.

3.

J.Küffner

M.Boelaars

Landler, Ecossaise, Polka

Arpeggia

5

40.

Szabó Lilian Gabriella

3.

F.Carulli

B.Calatayud

Marche

Valse

3

41.

Csikesz Amina Petra

4.

Juan Buscaglia

Milonga

1,5

42.

Horváth Ábel

4.

J.S.Bach

Menuett I.-II.

3,5

43.

Csikesz Amina Petra

Szabó Lilian Gabriella duó

4.

3.

Ludvig József

Argentin népdal feldolg.

Alla Maniera

Ungherese

Zamba Vargas

3

44.

Kovács Krisztina

5.

M.Carcassi

F.Tarrega

Op.60. A-dúr etűd

Lagrima

4,5

45.

Dobi Noel

9.

H.Villa-Lobos

Etűd No.11.

5

46.

Veres Levente

10.

F.Tarrega

Roland Dyens

Adelita

Tango

5

 

 

 

 

 

36

 

 

 

 

 

 

HARSONA, TROMBITA, TUBA 17.15 óra

47.

Janák Gergely Miklós harsona

3.

J.A.Hasse

Bourrée és Menüett

4

48.

Forgó Marcián harsona

4.

G.B.Percolesi

Ária

2,5

49.

Román Viktória trombita

5.

J.Rodrigo

Aranjuez koncert

3

50.

Gerlei András tuba

8.

T.Albinoni

Adagio

6

 

 

 

 

 

16

 

 

 

 

 

 

Sorsz

Növendék neve

Oszt

Zeneszerző

Mű címe

Perc

KLARINÉT, OBOA, FUVOLA 17.40 óra

51.

Péntek  Endre klarinét

1.

J.B.Loeillet

Siciliana, Giga

3

52.

Pátkai Márton oboa

Hartvig Simon oboa

1.

1.

 

Orosz népdal két oboára

0,5

53.

Csukás Nikolett klarinét

3.

C.M. von Weber

Sonatine

2

54.

Volent Gréta fuvola

3.

Wilhelm Popp

Andantino

2

55.

Csiha Előd Koppány klarinét

4.

Mozart

Allegro

2,5

56.

Keszthelyi Anna Zsófia oboa

4.

Bartók Béla

Három csíkmegyei népdal-oboára és zongorára

3,5

57.

Fülöp Alexandra fuvola

Horváth Csenge fuvola

6.

5.

J.Brahms

Waltzes fuvoladuó zongora kísérettel

4

58.

Gergely Eszter fuvola

5.

Pergolesi

Fuvolaverseny II. tétel

2,5

59.

Fülöp Alexandra fuvola

6.

G.Ph.Telemann

F-dúr szonáta II.Largo, I.Vivace tétel

4

60.

Bocsi Brigitta fuvola

9.

Wilhelm Popp

„Svéd” koncert II.tétel

4

61.

Hidvégi Málna klarinét

9.

Gade

Fantázia

2,5

 

 

 

 

 

31

 

 

 

 

 

 

VÉGE KB. 18.20-KOR

 


2013-03-22 19:29:11 - Admin tollából

(c) 2006 Rácz Aladár Zeneiskola - info@razeneiskola.hu


Adminisztrációs felület