Budapest, XVI. kerületi Rácz Aladár Zene-
Tánc-, Képző - és Iparművészeti
Alapfokú Művészeti Iskola
1165 Budapest, Táncsics utca 7.
Tel: 407-2407, 403-2093

Főoldal | Híreink | Alapítványi hírek | Események | English | Deutsch
Iskolánk | A zene öröm | Felvételi | Tanszakok | Tanáraink | CD-ink | Zenekaraink | Szolgáltatásaink
Elérhetőségeink | Dokumentumok | Galéria | üzenőfal | Linkek | RAZ Stúdió

Kicsinyek hangversenye

Időpont: 2013. március 04. 17:00
Helyszín: Rácz Aladár Zeneiskola Nagyterme

A műsorban közreműködnek a Rácz Aladár Zeneiskola legifjabb növendékei.
Műsor:
1.     Tari Luca 1.o.  fuvola                                                   
            Harmónia csellóegyüttes kíséretével (vezető: Tomhauser Noémi)
            Ált. isk. 3.o.
                        Régi magyar táncok (Soproni Kódexből)
                                     Tanár: Vályi Nagy Tamásné
                                     Zongorán km: Ágoston Géza
 
 
2.     Gyöngyösi Flóra 2.o.  cimbalom                                                Harmónia csellóegyüttes kíséretével (vezető: Tomhauser Noémi)
            Ált. isk. 4.o.
                        Grecsanyinov / Tomhauser: Bohóc
                                     Tanár: Rácz Attiláné
                                     Zongorán km: Miczinger Ilona
 
Harmónia                    Dobi Noel gitár  9./12.o.
csellóegyüttes:              Bach Ágota  9./11.o.
                                     Győrbíró Csenge  8./10.o.
                                     Pordán Domonkos  6./8.o.
                                     Csaba Zsuzsanna  5./7.o.
                                     Fekete Anna  5./7.o.
                                     Varga Réka  5./7.o.
                                     Vízkeleti Péter  5./7.o.
                                     Zelenyánszky Lőrinc  3./ 4.o.
                                     Kontra Bence  8./10.o.
                                     Gyöngyösi Vera nagybőgő  6./10.o.
 
 
3.     Juhász Gellért Hek 1.  szaxofon                                   
            Ált. isk. 2.o.
                        Henry Purcell: Rigaudon         
                                    Tanár: Jász András
                                    Zongorán km: Ágoston Géza
 
 
4.     Kocsis Kamilla Hek 1.   zongora
   Ált. isk. 2.o.
               Papp L.: Keringő
                           Tanár: Do Nhu Phuong Hong
 
 
5.     Virág Csilla Hek 1.  zongora                                        
   Ált. isk. 2.o.
               Nyikolajev: Etűd
                           Tanár: Do Nhu Phuong Hong
 
 
6.     Csomós Míra Hek 1.   gordonka                                  
   Ált. isk. 1.o.
               Két gyermekdal
                           Tanár: Tomhauser Noémi
                           Zongorán km: Tomhauser Noémi
 
 
7.     Zelenyánszky Lőrinc 2.o.  gordonka                            
   Ált. isk. 4.o.
               Vivaldi: C-dúr koncert I. tétel
                           Tanár: Tomhauser Noémi
                           Zongorán km: Ágoston Géza
 
 
8.     Szisz Zalán Attila Hek 1.  hegedű                                
   Ált. isk. 1.o.
               Händel: Gavotte
               Purcell: Bourrée
               Bartók: Cickom cickom
                           Tanár: Weisz József
                           Zongorán km: Miczinger Ilona
 
 
9.     Fenyvesi Dóra 1.o.   hegedű                                          
   Ált. isk. 2.o.
               Händel: Gavotte
               Szelényi: Dudaszó
               Schubert: Német tánc
                           Tanár: Weisz József
                           Zongorán km: Miczinger Ilona
 
 
10.      Fekete Luca Mária Hek 1.  zongora                          
   Ált. isk. 1.o.
               Mozart: Menüett                     
                           Tanár: Miczinger Ilona
 
 
11.      Patakfalvy Domonkos  Hek 1.   zongora                  
   Ált. isk.1.o. 
               Hofe: Tánc
                          Tanár: Duliskovich Dorottya
 
 
12.      Bácskay Zsombor  Hek 1.  citera+ének                     
   Ált. isk. 1.o.
               Magyar népdalcsokor
               Tanár: Vikol Kálmán
 
13.      Láncz Borbála Hek 2.    fuvola                                                                 
   Ált. isk. 4.o.                                                    
               Bántai-Kovács: ABCD                        
               Tanár: Kovács Melinda
               Zongorán km: Ágoston Géza
 
 
14.      Félegyházi Anna Hek 2.   furulya                              
   Ált. isk. 2.o.
               Kinyílt a rózsa   
               Gryllus Vilmos: Alma                         
               Tanár: Keszera Éva
               Zongorán km: Miczinger Ilona
 
 
15.      Péch Kornél Hek 2.  zongora                                     
   Ált. isk. 2.o.
               Szokolay: Csúfolódó
               Tanár: Do Nhu Phuong Hong
 
 
16.      Kalugyer Anna Hek 2.   zongora                               
   Ált. isk. 2.o.
               Orbán György: Varázserdő
               Orbán György: Tükör etűd
                           Tanár: Duliskovich Dorottya
 
 
17.      Tóth Levente Hek 2. - ált. isk. 2.o.                             
   Skoda Emma 1.o.  - ált. isk. 3.o. 
   Zongora négykezes   
               Orbán György feldolgozása: Lengyel népdal
                           Tanár: Duliskovich Dorottya
 
 
18.      Kovács Emőke Sára Hek 2.  gitár                              
   Ált. isk.2.o.
               Szokolay: Allegretto
                                    Tanár: Maglóczki Istvánné
 
 
19.      Varga Zita Hek  2.  furulya                                       
   Ált. isk. 2.o.
               Kaláka - Magyar Népmesék
                                    Tanár: Streicher Zoltánné Térey Gabriella
                           Zongorán km: Fehér Nóra
 
 
20.      Gyenes Dóra Hek 2.  zongora                                                
   Ált.isk 2.o.
               Bach: g-moll Menuet
                           Tanár: Gárdos Éva
 
 
21.      Balogh Nóra 1.o.  zongora                                         
   Ált. isk. 3.o.
               Ránki: Kopogós
                           Tanár: Barta  Dóra
 
 
22.      Dragoner Áron Mátyás 1.o.  gitár                             
   Ált. isk. 3.o.
               Orosz népdal
                           Tanár: Maglóczki Istvánné
 
 
23.      Nemes Gréta 1.o.   furulya                                         
   Ált. isk. 3.o.
               18. századi menüett                 
                           Tanár: Keszera Éva
                           Zongorán km: Miczinger Ilona
 
 
24.      Hartvig Simon és Pátkai Márton 1.o.   oboaduó                   
   Ált. isk. 4.o.
               Kodàly Zoltán: Induló
                           Tanár: Jenei Anna Sára
 
 
25.      Kiss Borbála 1.o.  zongora                                         
   Ált. isk. 3.o.
               Papp L.: Esti csónakázás                    
                                       Tanár: Bende Júlia
 
 
 
 
 
26.      Szincsák Emma 1.o.  furulya                                     
   Ált. isk. 3.o.
               Anonym: Allemande               
                           Tanár: Streicher Zoltánné Térey Gabriella
                           Zongorán km: Fehér Nóra
 
 
27.      Zettner-Kovács Dániel 1.o.  gitár                               
   Ált. isk. 4.o.    
               Van der Hove: Canarie            
                           Tanár: Oláh László
 
 
28.      Borius Anna 1.o.  kürt, ált. isk. 4.o.                          
   Bubla Tímea Dóra 1.o.  kürt, ált. isk. 4.o.
   Lázár Béla Hek2  kürt, ált. isk. 3.o.
               Négy kánon
                           Tanár: Kovács Zsolt
 
 
29.      Kolonics Krisztina 2. o.  zongora                               
   Ált. isk. 4.o.
               Kabalevszkij: Bohóc
                           Tanár: Major Edit
 
 
30.      Szabó Kamilla Johanna 2.o.  furulya                                    
   Ált. isk. 4.o.
               A. Corelli: Gavotta
                           Tanár: Jenei Anna Sára
                           Zongorán km: Miczinger Ilona
 
 
31.      Kozák-Sólyom Bónis 2.o.  zongora                            
   Ált. isk. 3.o.
               Bach: Menüett Trió g-moll
               Debussy: Kis néger
                           Tanár: Do Nhu Phuong Hong
 
 
32.      Tóth Levente 2.o.  gitár                                              
   Ált. isk. 4.o.
               Carulli: Keringő és variáció     
                                     Tanár: Wittek Béla
 
 

2013-03-01 18:39:29 - Admin tollából

(c) 2006 Rácz Aladár Zeneiskola - info@razeneiskola.hu


Adminisztrációs felület