Budapest, XVI. kerületi Rácz Aladár Zene-
Tánc-, Képző - és Iparművészeti
Alapfokú Művészeti Iskola
1165 Budapest, Táncsics utca 7.
Tel: 407-2407, 403-2093

Főoldal | Híreink | Alapítványi hírek | Események | English | Deutsch
Iskolánk | A zene öröm | Felvételi | Tanszakok | Tanáraink | CD-ink | Zenekaraink | Szolgáltatásaink
Elérhetőségeink | Dokumentumok | Galéria | üzenőfal | Linkek | RAZ Stúdió

Gálahangverseny - Closing Ceremony
IV. „Chopin +…..” Nemzetközi Zongoraverseny (gyermekeknek 15 éves korig) és
V. Budapesti Nemzetközi Chopin Zongoraverseny (ifjúságnak 25 éves korig).

Időpont: 2012. június 25. 10:00
Helyszín: Erzsébetligeti Színházterem

Gálahangverseny műsor, Hangversenyleírás:
 Gálahangverseny - Closing Ceremony

(2012.06.25. hétfő, 10.00 óra;
25th June 2012, Monday, 10:00 am)

Erzsébetligeti Színház (1165 Bp., Hunyadvár u. 43/b.)
Erzsébetligeti Theatre

1.(30) Tran Dieu Linh – VN/RUS
    Chopin: Trois Ecossaises op. 72/3.

2. (23) Shen Si Ni – TW/DE
    Saint-Saëns: Allegro Appassionato op.70.

3. (12) Garret Umi – USA
    Chopin: Nocturne C minor op. posth. no. 21.
    Chopin: Etudes op. 25/6.

4. (44) Michalski Marian Gabriel– PL
    Chopin: Rondo á la Mazur op.5.

5. (46) Pawlak Piotr – PL
    P.Mykietyn: Prelude II. III.
    W.Lutoslawski: Etude C major no. 1

6. (50) Tran Dieu An – VN/RUS
Chopin: Scherzo B flat minor op. 31.

7. (43) Lei Bo Wen – CN
    Ravel: Jeux d’Eau

8. (87) Szabó Marcell – HU
    Liszt: Ballade B minor

9. (93) Váradi László – HU
    Debussy: Pagodes
    Chopin: Preludes op. 28 / 23,24

10. (94) Vida Mónika Ruth – HU
    Chopin: Nocturne F major op.15/1
    Chopin: Valse A flat major op. 42

11. (89) Takáts Márton – HU
    Chopin: Valse C sharp minor op. 64 / 2
    Chopin:Polonaise E flat minor op. 26/2

12. (69) Jeong Eunice Hayoung – KR
    Chopin: Mazurkas op. 30 / 1, 2    
    Liszt: Hungarian Rhapsody no. 13
 .
25 országból 92 résztvevő jelentkezett a Ferenczy György Alapítvány által rendezett neves zongoraversenyre, melynek iskolánk a társrendezője. Idén az alapítvány a 10. évfordulóját ünnepli.
A verseny mottója: „Sokan játszanak jól, kevesen játszanak szépen.” (idézet Ferenczy Györgytől)
A verseny kétfordulós, a meghallgatások nyilvánosak. A zsűri nemzetközi.
A pontos műsor és időbeosztás a www.chopin-budapest.hu és a www.razeneiskola.hu című honlapokon tekinthető meg.
Helyszín: Rácz Aladár Zeneiskola hangversenyterme, 1165 Bp., Táncsics u. 7.
és Erzsébetligeti színház, Hunyadvár u.43/B.


 
Fesztivál Plakát
Műsorfüzet
Tájékoztató
Tkaczewski plakát
Szilasi plakát
Khozyainov plakát
 . 
Chopin mesterkurzus – Piotr Paleczny (PL)
Chopin Master Class
2012.06.24. vasárnap, 10.00 óra
24th June, Sunday, 10:00 am
Aktív hallgatóként elsősorban az V. Budapesti Nemzetközi Chopin Zongoraversenyen
II. fordulóban JÁTSZOTT versenyzők jelentkezhetnek. Kérjük, iratkozzon fel.
Active participation is open mainly for the competitors of the Vth International Chopin Piano Competition in Budapest
who PLAYED in the 2nd round. Please sign up.
A passzív hallgatóként a verseny összes résztvevője vehet részt feliratkozás nélkül.
All competitors can take part as passive participants without any signing up.
 .

 IV. „Chopin+…..” Nemzetközi Chopin Zongoraverseny
I.korcsoportjából a Gálahangversenyen
(2012.06.25. hétfő, 10.00 óra;
25th June 2012, Monday, 10:00 am)
a következő versenyzők szerepelnek
 
IV. „Chopin + …….” Piano Competition in Budapest
I.age-group
Competitors Playing at the Closing Ceremony

 
Erzsébetligeti Színház (1165 Bp., Hunyadvár u. 43/b.)
Erzsébetligeti Theatre
 
(12) Garret Umi – USA
    Chopin: Nocturne C minor op. posth. no. 21.
    Chopin: Etudes op. 25/6.
 
(23) Shen Si Ni – TW/DE
    Saint-Saëns: Allegro Appassionato op.70.
 
(30) Tran Dieu Linh – VN/RUS
    Chopin: Trois Ecossaises op. 72/3.

IV. „Chopin+…..” Nemzetközi Chopin Zongoraverseny
II. korcsoportjából a Gálahangversenyen
(2012.06.25. hétfő, 10.00 óra;
25th June 2012, Monday, 10:00 am)
a következő versenyzők szerepelnek
 
IV. „Chopin + …….” International Piano Competition in Budapest
II.age-group
Competitors Playing at the Closing Ceremony
 
Erzsébetligeti Színház (1165 Bp., Hunyadvár u. 43/b.)
Erzsébetligeti Theatre

 
(44) Michalski Marian Gabriel– PL
    Chopin: Rondo á la Mazur op.5.
    
(46) Pawlak Piotr – PL
    P.Mykietyn: Prelude II. III.
    W.Lutoslawski: Etude C major no. 1
 
(50) Tran Dieu An – VN/RUS

Chopin: Scherzo B flat minor op. 31.
 
(43) Lei Bo Wen – CN
    Ravel: Jeux d’Eau

 
 V. Budapesti Nemzetközi Chopin Zongoraverseny
a Gálahangversenyen
(2012.06.25. hétfő, 10.00 óra;
25th June 2012, Monday, 10:00 am)
a következő versenyzők szerepelnek
 
V. International Piano Competition in Budapest
Competitors Playing at the Closing Ceremony
 
Erzsébetligeti Színház (1165 Bp., Hunyadvár u. 43/b.)
Erzsébetligeti Theatre
 
(87) Szabó Marcell – HU
    Liszt: Ballade B minor
 
(93) Váradi László – HU
    Debussy: Pagodes
    Chopin: Preludes op. 28 / 23,24
 
(94) Vida Mónika Ruth – HU
    Chopin: Nocturne F major op.15/1
    Chopin: Valse A flat major op. 42
 
(89) Takáts Márton – HU
    Chopin: Valse C sharp minor op. 64 / 2
    Chopin:Polonaise E flat minor op. 26/2
 
(69) Jeong Eunice Hayoung – KR
    Chopin: Mazurkas op. 30 / 1, 2    
    Liszt: Hungarian Rhapsody no. 13
 
IV. „Chopin+…..” Nemzetközi Chopin Zongoraverseny
továbbjutói
Competitors playing in the 2nd round
Erzsébetligeti színház, Harmónia terem (1165 Bp., Hunyadvár u. 43/b.)

Június 22. péntek, 10.00 óra
22nd June, Friday 10:00 am

1. (10) Enkhtuvshin Tsovoo - MGL
2. (11) Fedorova Arina - RUS
3. (12) Garret Umi – USA
4. (14) Kocsis Veronika - HU
5. (17) Li Canqi – HU
6. (19) Oleszak Michal – PL
Június 22. péntek, 12.00 óra
22nd June, Friday 12:00 pm
  
7. (20) Pellet Sébastien László – HU
8. (22) Seregi Ernő Róbert – HU
9. (23) Shen Si Ni – TW/DE
10. (24) Sivadó András – HU
11. (27) Szabó Anna Katalin – HU
  
Június 22. péntek, 15.00 óra
22nd June, Friday 15:00 pm
  
12. (29) Takács Kamilla – HU
13. (30) Tran Dieu Linh – VN/RUS
14. (1) Bakos Júlia –HU
15. (3) Bede Domonkos – HU
16. (6) Csőke Noémi –SRB
.
IV. „Chopin+…..” Nemzetközi Chopin Zongoraverseny
továbbjutói (II. korcsoport)
Competitors playing in the 2nd round (II. age-group)
 
Erzsébetligeti színház, Harmónia terem (1165 Bp., Hunyadvár u. 43/b.)

 
Június 23. szombat, 10.00 óra
23rd June, Saturday 10:00 am

 
1. (39) Enkhtur Enkhzaya – MGL
2. (40) Heirich Attila Henrik – HU
3. (42) Korb Vanessza – HU
4. (43) Lei Bo Wen – CN
5. (44) Michalski Marian Gabriel – PL
 
Június 23. szombat, 12.00 óra
23rd June, Saturday 12:00 pm

 
6. (45) Miksa Zsófia – PL
7. (46) Pawlak Piotr – PL
8. (48) Stier Alexa-Dorottya – HU/RO
9. (50) Tran Dieu An – VN/RUS
10. (51) Travnicková Ema – CZ
 
Június 23. szombat, 15.00 óra
23rd June, Saturday 3:00 pm

 
11. (53) Zaretsskyy Pavlo – UKR
12. (54) Zdziebkowska Maria – PL
13. (31) Boateng Kármen – HU
14. (32) Brindzik Borbála – HU
15. (34) Dafna Lee Katarina – SRB
 
V. Budapesti Nemzetközi Chopin Zongoraverseny továbbjutói
V. International Chopin Piano Competition in Budapest
Competitors playing in the 2nd round
Aladár Rácz School of Music

 
Június 22. péntek, 10.00 óra
22nd June, Friday, 10:00 am

 
1.(71) Kim Ki-Kyung - KR/DE
2. (78) Nadolska Karolina - PL
3. (87) Szabó Marcell – HU
 
Június 22. péntek, 15.00 óra
22nd June, Friday, 3:00 pm

 
4. (89) Takáts Márton – HU
5. (93) Váradi László – HU
6. (94) Vida Mónika Ruth – HU
 
Június 23. szombat, 10.00 óra
23rd June, Saturday, 10:00 am

 
7. (95) Vörösváry Márton – HU
8. (63) Drozdova Elena – RUS
9. (66) Holub Rafal – PL
10. (69) Jeong Eunice Hayoung – KR
 
 IV. „Chopin+…..” Nemzetközi Chopin Zongoraverseny
Erzsébetligeti színház, Harmónia terem (1165 Bp., Hunyadvár u. 43/b.)
,
2012.06.18. hétfő, 10.00 óra
18th June, Monday 10:00 am
,
1. (8) Enkhbat Oyut - MGL
2. (9) Enkhtur Enkhtulga - MGL
3. (10) Enkhtuvshin Tsovoo - MGL
4. (11) Fedorova Arina - RUS
5. (12) Garret Umi - USA
6. (13) Ghasemi Negar – IR
,
2012.06.18. hétfő, 12.00 óra
18th June, Monday 12:00 pm
,
7. (14) Kocsis Veronika - HU
8. (15) Kokot Bartomlomej - PL
9. (16) Lai Jinghao Vivian – CH/HU
10. (17) Li Canqi – HU
11. (18) Louey Caitlin – AUS/SA
12. (19) Oleszak Michal – PL
,
2012.06.18. hétfő, 15.00 óra
18th June, Monday 3:00 pm
,
13. (20) Pellet Sébastien László – HU
14. (21)  -
15. (22) Seregi Ernő Róbert – HU
16. (23) Shen Si Ni – TW/DE
17. (24) Sivadó András – HU
18. (25) –
19. (26) Szefanescu Mihai Daniel – RO
,
2012.06.18. hétfő, 17.00 óra
18th June, Monday 5:00 pm
,
20. (27) Szabó Anna Katalin – HU
21. (28) Sleziak Tymoteusz – PL
22. (29) Takács Kamilla – HU
23. (30) Tran Dieu Linh – VN/RUS
24. (1) Bakos Júlia -HU
,
2012.06.19. kedd, 10.00 óra
19th June, Tuesday 10:00 am
,
25. (2) Batchuluun Khuslen – MGL
26. (3) Bede Domonkos – Hu
27. (4) Boros Dániel – HU
28. (5) Chiriac Ioana-Daniela- RO
29. (6) Csőke Noémi –SRB
30. (7) Dorj Orgil – MGL
,
2012.06.19. kedd, 15.00 óra
19th June, Tuesday 3:00 pm
II. korcsoport, II. age –group
,
1.(37) Enkh-Amgalan Anu - MGL
2.(38) Enksukh Khulan – MGL
3. (39) Enkhtur Enkhzaya – MGL
4. (40) Heirich Attila Henrik – HU
,
2012.06.19. kedd, 17.00 óra
19th June, Tuesday 5:00 pm
II. korcsoport, II. age –group
,
5. (41) Király Ádám Miklós – HU
6. (42) Korb Vanessza – HU
7. (43) Lei Bo Wen – CN
8. (44) Michalski Marian Gabriel – PL
,
2012.06.20. szerda, 10.00 óra
20th June, Wednesday 10:00 am
II. korcsoport, II. age –group
,
9. (45) Miksa Zsófia – PL
10. (46) Pawlak Piotr – PL
11. (47) Schwamová Natalie – CZ
12. (48) Stier Alexa-Dorottya – HU/RO
13. (49) –
,
2012.06.20. szerda, 12.00 óra
20th June, Wednesday 12:00 pm
II. korcsoport, II. age –group
,
14. (50) Tran Dieu An – VN/RUS
15. (51) Travnicková Ema – CZ
16. (52) Zajkiewicz Weronika – PL
17. (53) Zaretsskyy Pavlo – UKR
,
2012.06.20. szerda, 15.00 óra
20th June, Wednesday 3:00 pm
II. korcsoport, II. age –group
,
18. (54) Zdziebkowska Maria – PL
19. (31) Boateng Kármen – HU
20. (32) Brindzik Borbála – HU
21. (33) Byamba-Ochir Namuun – MGL
,
2012.06.20. szerda, 17.00 óra
20th June, Wednesday 5:00 pm
II. korcsoport, II. age –group
,
22. (34) Dafna Lee Katarina – SRB
23. (35) Damba-Ochir Munkh-Ochir – MGL
24. (36) Deák Margaréta – HU
,
A továbbjutó versenyzők névsorának kifüggesztése 19 óra után.
Announcement of the competitors go to the 2nd round is expected after 7:00 pm.
 
 V. Budapesti Nemzetközi Chopin Zongoraverseny
Rácz Aladár Zeneiskola (1165 Bp., Táncsics u.7.)
2012.06.18. hétfő, 10.00 óra
18th June, Monday 10:00 am
,
1. (70) Kálvin Balázs – HU
2. (71) Kim Ki-Kyung – KR/DE
3. (72) Kim Yoonjung – KR/DE
4. (73) -
5. (74) Kiyone Marie – JAP/PL
6. (75) Krizsán Kinga – HU
7. (76) –
8. (77) Montague Juliet – IRL
,
2012.06.18. hétfő, 15.00 óra
18th June, Monday 3:00 pm
,
9. (78) Nadolska Karolina – PL
10. (79) -
11. (80) Németh Zoltán – HU
12. (81) Padovani Enrico – IT
13. (82) -
14. (83) Puporka Melánia – HU
,

2012.06.19. kedd, 10.00 óra
19th June, Tuesday 10:00 am
,
15. (84) –
16. (85) Senatyreva Irina – RUS
17. (86) Storozhenko Marianna – RUS
18. (87) Szabó Marcell – HU
19. (88) –
20. (89) Takáts Márton – HU
21. (90) Tanaka Masaya – JAP
22. (91) Timkó János Pál – HU
,
2012.06.19. kedd, 15.00 óra
19th June, Tuesday 3:00 pm
,
23. (92) –
24. (93) Váradi László – HU
25. (94) Vida Mónika Ruth – HU
26. (95) Vörösváry Márton – HU
27. (96) Zbiskó Ágnes – HU
28. (55) Amano Seri – JAP/HU
29. (56) Averin Petr – RUS
,
2012.06.20. szerda, 10.00 óra
20th June, Wednesday 10:00 am
,
30. (57) Beeri Barnabás – HU
31. (58) –
32. (59) Brecko Mária – HU
33. (60) Cabral Alexandre – BR
34. (61) Csurgai- Horváth Lilla – HU
35. (62) –
36. (63) Drozdova Elena – RUS
,
2012.06.20. szerda, 15.00 óra
20th June, Wednesday 3:00 pm
,
37. (64) –
38. (65) Gladysiak Agata – PL/GB
39. (66) Holub Rafal – PL
40. (67) Ignace Santa – LV/IRL
41. (68) Jantararat Channarong – TH/UK
42. (69) Jeong Eunice Hayoung - KR
  
Fényképek a Gálakoncerten készültek.
További fényképek: http://indafoto.hu/tibifoto2/chopin_fesztival_2012_erzsebet

2012-07-15 22:42:47 - Admin tollából

Képek:
(c) 2006 Rácz Aladár Zeneiskola - info@razeneiskola.hu


Adminisztrációs felület