Budapest, XVI. kerületi Rácz Aladár Zene-
Tánc-, Képző - és Iparművészeti
Alapfokú Művészeti Iskola
1165 Budapest, Táncsics utca 7.
Tel: 407-2407, 403-2093

Főoldal | Híreink | Alapítványi hírek | Események | English | Deutsch
Iskolánk | A zene öröm | Felvételi | Választható hangszerek, tantárgyak | Tanáraink | CD-ink | Zenekaraink | Szolgáltatásaink
Elérhetőségeink | Dokumentumok | Galéria | üzenőfal | Linkek | RAZ Stúdió
2017/18-as tanévben elért sikereink

2017/18-as tanévben elért sikereink

SZERETETTEL GRATULÁLUNK A NÖVENDÉKEKNEK ÉS TANÁRAIKNAK!

 

GALÁNTAI KODÁLY ZOLTÁN NEMZETKÖZI HEGEDŰVERSENY  

 

Gábriel Eszter és Kovács Andrea bronz minősítés

Tanárok: Horváthné Kerekes Andrea és Gárdos Éva

Fejérvári Hunor Bendegúz és Szisz Zoltán Attila  bronz minősítés  

 Tanárok: Weisz József és Miczinger Ilona 

 

IX. ORSZÁGOS JENEY ZOLTÁN FUVOLAVERSENY BUDAPESTI TERÜLETI VÁLOGATÓ  

Kertész Anna ezüst minősítés 

Tanára: Samu Éva 

Zongorakísérő: Takáts Márton 

 

 XIV. ORSZÁGOS GITÁRVERSENY BUDAPEST VÁLOGATÓ

Dávid Dániel ezüst oklevél 

Tanára: Maglóczki Istvánné 

Takáts Áron ezüst oklevél 

Tanára: Baaken Péter 

Fogas Dávid bronz oklevél 

Tanára: Oláh László

Mészáros György bronz oklevél 

Tanára: Oláh László  

 

IX. ORSZÁGOS ZENEISKOLAI RÁCZ ALADÁR CIMBALOMVERSENY

Pálvölgyi Kristóf I. díj 

Wolf Boglárka, Wolf Dorottya és a Tremolito  Gitárzenekar II. díj

Ónozó Lilla III. díj 

Lajkó Tamara dicséret 

Gyöngyösi Flóra dicséret  

 Tanáruk: Rácz Attiláné, Vékony Ildikó Díjban és Tanári különdíjban részesült a felkészítésért.

Korrepetitor: Ágoston Géza

 

"TISZÁN INNEN, DUNÁN TÚL" ORSZÁGOS NÉPDALÉNEKLÉSI MINŐSÍTŐ VERSENY BUDAPESTI FORDULÓJA

Barki Zsófia és Vámos Kincső szóló kategóriában kiemelt arany minősítés 

A Dúdoló és Csicsergő  Népdalkör csoport kategóriában kiemelt arany minősítés 

Gudra  Georgina és Kontér-Galó Laura arany minősítés 

Tanáruk: Király Györgyi 

 

VI. NEMZETKÖZI ZONGORA FESZTIVÁL 

Kozák-Sólyom Bónis arany minősítés, fesztivál díj 

Tanára: Do Nhu Phuong Hong, tanári különdíjban részesült. 

 

XIV. ORSZÁGOS LUBIK IMRE ZENEISKOLAI TROMBITAVERSENY BUDAPESTI VÁLOGATÓJA

Román Adrienn arany minősítést ért el és bejutott az országos versenyre.

Tanára: Román Károly

Korrepetitor: Takáts Márton

 

BUDAPESTI RAJECZKY NÉPI ÉNEK ÉS NÉPI HANGSZERES VERSENY

Kassai Rita és Mészáros Nóra arany minősítés

Tanáruk: Dr. Esztergominé Bennő Katalin

 

"GYERMEKI SZÍVVEL LELKENDEZÜNK ÉRTED"  II. ZONGORAVERSENY

Fekete Luca Mária III. helyezés

Tanára: Miczinger Ilona

Molnár Ádám III. helyezés

Tanára: Duliskovich Dorottya

Molnár Eszter, Oravecz Péter, Czumbel Bence különdíj

Tanáruk: Duliskovich Dorottya

 Kozák- Sólyom Bónis II. helyezés

Tanára: Do Nhu Phuong Hong

 

VI. ESZTERGOMI REGIONÁLIS SZOLFÉZSVERSENY

Troung Carolyn Kieu Trinh 2. helyezés

Tóth János 3. helyezés

Tanáruk: Tóthné Csohány Éva

Tóth Barnabás 6. helyezés

Tóth Zsuzsanna 8. helyezés

Tanáruk: Tóthné Csohány Éva és Wulfné Dr. Kinczler Zsuzsanna

 

XIII. BUDAPESTI FURULYAVERSENY

Dózsa Lőrinc bronz minősítés

Tanára: Eisenbacher Zoltán

Korrepetitor: Ágoston Géza

 

TÖKÖLI  " SZÁRNYALÓ " PÜNKÖSDI ORSZÁGOS NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY

Vámos Kincső  " Gyémánt Dalosmadár" minősítés

Tanára: Király Györgyi

 

  A "TISZÁN INNEN, DUNÁN TÚL" ORSZÁGOS NÉPZENEI VERSENY DÖNTŐ

 Dúdoló Népdalkör kiemelt arany

Csicsergő énektrió kiemelt arany 

 Barki  Zsófia szóló kategóriában arany fokozat

 Tanáruk: Király Györgyi 

 



 

2018-05-22 13:03:20 - Admin tollábl


(c) 2006 Rácz Aladár Zeneiskola - info@razeneiskola.hu


Adminisztrációs felület