Budapest, XVI. kerületi Rácz Aladár Zene-
Tánc-, Képző - és Iparművészeti
Alapfokú Művészeti Iskola
1165 Budapest, Táncsics utca 7.
Tel: 407-2407, 402-4156, 403-2093 Fax: 402-4154

Main page | News | Our Foundation's news | Events | Magyar | Deutsch
Our School | The Joy of Music | Felvételi | Classes | Teachers | Our CDs | Orchestras | Services
Contact us | Documents | Gallery | Message board | Links | RAZ Studio

We're sorry, but the page you requested doesn't exist in your language.
Here's the hungarian one instead.


Tisztelt Szülők, kedves leendő Növendékeink!

 

Szeretettel gratulálunk a sikeres felvételi vizsgát tett gyerekeknek és várjuk őket szeretettel iskolánkba 2017. szeptemberétől:)

Az újonnan felvett növendékek számára a jövő tanév I. félévi térítési,- és tandíjainak befizetésére 2017. június 26-án, 27-én és 28-án 11:L00 és 19:00 óra között lesz lehetőség a Zeneiskola 206-os, 207-es és 211-es irodáiban, ez egyben a beiratkozás is.

( A térítési,-és tandíjtáblázat letölthető honlapunkról! )

Ezt követően a szeptember 4-én induló héten a főtárgytanárok felveszik a kapcsolatot növendékeikkel óramegbeszélés céljából.

A csoportos órák beosztása várhatóan augusztus végétől megtalálható lesz honlapunkon.

Szeretettel várunk mindenkit!

 

Felvételt nyert növendékek:
 
Zongora:
 
Ambrus Adél
Bozsó-Andrássy Áron
Dózsa Lőrinc
Fésűs Ferenc
Hegyi Rozália Aina
Jenyik Vedran György
Kern Blanka
Lakatos Levente
Le Thu Anh
Magapatona Dávid
Nádori Nóra Hanga
Péterfi Emma
Péter-Giovanitsis Noel
Sipos Viktória
 
Gitár:
 
Csordás Dániel
Dányi Eszter
Eszes Ábel
Miklós Mária Szilvia
Szarvasi Kincső
Szemerkényi Dalma Jerne
 
Cimbalom:
 
Pistik Szófia
Taar András Dávid
Vincze Ferenc Áron
 
Fuvola:
 
Demeter Dorka
Dezsényi Dalma
Dózsa Gyöngyi
György Borbála
Györök Anna
Háder Kinga
Hargittai Zsófia
Hering Petra
Keszei Petra
Sulyok Sára
Szécsi Lujza
 
Furulya:
 
Auer Zsófia
Fazekas Lilla
Györök Kristóf
Holderith Anna
Kocsis Orsolya
Kreplep Orsolya
Mayer Boróka
Pataki Réka
Pető Péter
Szabó Nimród Máté
Tüttő Péter Ádám
 
Oboa:
 
Madarász Boróka
 
Klarinét:
 
Héjja Olivér Máté
Mohácsik Nikolett
Sütő-Magyar András
Szabó Júlia Hanna
 
Fagott:
 
Drucker Anna Flóra
Gesztes Gábor
Gyantár Bence Máté
 
Szaxofon:
 
Uzsonyi Ákos
Weisz Éden Avigail
 
Baritonkürt:
 
Bujtor László
 
Trombita:
 
Bartus Gábor
Domonkos Vilmos
Garai Soma Barnabás
Takács Árpád Tas
Tanító András Vince
Uri László Patrik
 
Hegedű:
 
Bokodi Miléna Anna
Diczházi Napsugár
Futár Alíz
Hegyi Dorottya
Karel Judit
Koroknai Dóra
Le Thuy An
Mohl Tamás
Őcsi Alíz
Szamosi Zsófia Anna
Varga Boglárka
 
Cselló:
 
Ambrus Bálint Levente
Bence Titusz
Kakuk Benedek Attila
Kator Liza
Kertész Dóra
Lukács Réka
Székely Sára
Vető Dávid Barnabás
Völgyi Réka
 
Nagybőgő:
 
Sebó Anna
 
Magánének:
 
Balaci Mánuel
Gábriel Anna Ilona
Orosházi Anna
Radó Viktória
 
Citera:
 
Galambos Lili Mária
Hoffer Gellért
Jacke Fruzsina Réka
Kőrösmezei András Zsigmond
Molnár Zsófia Bianka
Mózes Alíz
Rózsás Júlia
Térey Mátyás Dániel
Varga Márton
 
Népi furulya:
 
Parlagi Vendel
 
Népi ének:
 
Kontér-Galó Laura
Mózes Alíz
Varga Márton
 
Ütő:
 
Belkovics Vilmos Tibor
Horváth Kristóf
Lukács Márton
Szabó Simon
 
Jazz zongora:
 
Farkas Krisztina
Gyenes Lídia
Peyer Dorottya
Szalóczy Adrienn
 
Klasszikus szintetizátor:
 
Domaházy Ákos
Dózsa Diana
Iván Réka
Kis Borbála
Králl Jonatán
 
Zenei előképző:
 
Adonics Réka
Ágó Villő
Bálint András Milán
Balogh Máté
Barabás Léda Helena
Bárány Ármin
Bencsik Hantos Mátyás
Bíró Barna
Bisztrai Kamilla
Bocsányi Anett
Bodács-Daróczi Rozi
Boga Lujza Stefánia
Bokodi Gábor Fábián
Boros Julianna
Cinke Fruzsina Nilla
Czél Milán
Czufer András Csaba
Csáti Zselyke Tiara
Demeter Korinna
Eglesz Kristóf
Faljuera-Mihola Silvester
Fehér Domonkos
Fruong The Ny Hanna
Galambos Julianna
Gerhardt Fanni
Gombos Luca Zoé
Göndör Berta
Görbe Sára
Henzer Máté Benedek
Henzer Vince Márk
Hesz Levente
Homonnay Kincső Petre
Horváth Ákos
Illés Csaba
Kálmán Anna Kamilla
Kapitány Petra
Kemény Alice
Kenéz Enéh Ildikó
Kis Luca
Kis Réka
Kiss Bende Márk
Kiss Luca
Kiss Zente
Koralevics Emese
Koralevics Réka
Kovács Benedek
Kovács Eszter
Kovács Eszter Lilla
Kovácsics Flóra
Kovácsics Marcell
Lábadi Dániel
Laczikó Dorka
Laczikó Noémi
Ladányi Zalán
Lantos Petra
leiti Alexandra
Lezsák Dániel
Lindmayer István
Mikó Noémi
Millok Lili
Molnár Gyula Nyikolaj
Mózes Mihály
Nagy Dániel
Nagy Gergely
Nguyen Le Quynh Lan
Nyitrai Mira
Pajor Bálint
Pajor Blanka
Papp Máté
Pataki Jáde Klára
Pető Sebestyén
Petz Vilmos
Piti Merse Mihály
Pogány Levente Benjámin
Radnics Dominik
Ráth Zsófia
Rumpf Jázmin Henrietta
Sarnyai Adél
Seres Borbála
Simon Borbála
Simon Kristóf
Sorecz Emma Veronika
Sütő-Magyar Júlia
Szabó Árpád Ervin
Szállási Anna Sára
Szarvasi Mihály
Szécsi Móric
Szekér Dália
Szeli Lotti Emese
Szepesi Emília
Szepesi Kitti
Szulák Csaba Levente
Taar Ádám László
Telkes Regő
Tuza Vince
Üveges Dóra Maja
Walter Anna
Zalán Benedek
Zhang Kaiwen
 
Grafika:
 
Dányi Zsófia
Hajdu Dávid
Harsányi Szonja
Ignáczy Alexandra
Kemény Alice
Kiss Anna Jázmin
Kiss Fanni Erika
Kondor Kinga Alexandra
Piti Merse Mihály
Radó Viktória
Takahashi Ken
Vincze Kata Sára

Figyelem! A 2017-18-as tanévre felvételt nyert növendékek számára az I.félévi térítési ,- és tandíjbefizetés,illetve beiratkozás június 26, 27 és 28-án 11:00 és 19:00 óra között lesz a Zeneiskola 206, 207 és 211-es irodáiban. A térítési,-és tandíjtáblázat                 megtalálható honlapunkon.

 

2017-06-21 10:17:02 - Admin tollábl


(c) 2006 Rácz Aladár Zeneiskola - info@razeneiskola.hu
Check our former homepage for older events and news.


Adminisztrációs felület